Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy macska illik hozzám?

Kutya vagy macska illik hozzám?

Figyelt kérdés

Mindkettőt imádom, de a panellakás miatt csak az egyik oldható meg.

Alapvetően nyugodt, türelmes vagyok, de sajnos napi 8 órát nem vagyok otthon. Jellemileg elég határozott vagyok, nem adom fel, ha valamit elkezdtem (pl. kutya tanítása). Szeretek mozogni, de van, hogy inkább csak heverészek, ill. ha csupa sár minden, és esik az eső, nem nagyon szeretek lent lenni.


2013. okt. 9. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben cicát választanék. A kutyát hóban-fagyban-esőben le kell vinni sétálni, a cicának meg nagy előnye az alom.
2013. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor kutya nem illik hozzád, mert kutyát le kell vinni, ha esik, ha fúj.
2013. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Macska
2013. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább cica legyen, sokkal kevesebb vele a gond, nem igényel annyi foglalkozást.
2013. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Muszájos neked állatot tartani? Most legyen egy macsekod, akit kiszolgálsz? Kutya meg szóba sem jöhet, ha egyedül lenne.
2013. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
cica vagy valami kicsikutya...pl csivava vagy bichon
2014. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!