Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem tiltják a be a...

Miért nem tiltják a be a tennesse walkerek ilyen módon való használatát?

Figyelt kérdés

A tennesse walking show-kon használt lovak mellső patájukra nagyon súlyos patkókat raknak.Van olyan,hogy lánccal rögzítik oda.Van,hogy nyakuk felső részét elkötik,fejüket hátrahúzzák kötelekkel.

https://www.youtube.com/watch?v=JJGAH0VmT3M

Ebben a videóban is látszik,hogy ez állatkínzás.Nincs erre valami törvény???



2013. dec. 20. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
De igen sajnos állatkínzás, ahogy az összes ilyen b*zi àllatos "sport". De nem tudsz ellene mit tenni, mivel mindig is voltak és lesznek olyan gátlástalan "emberek" akiket csak a pénz érdekel. Szerintem az egyetlen megoldás ezekre, ha az emberek fejébe rend lenne, tájékozottabbak lennének. Tudnák hogy milyen ára van annak hogy néhány órát szórakozzanak az ilyen tenesse izén, ügetön, cirkuszban, delfin shown... Szóval az egyetlen megoldás szerintem az lenne, ha ezek megszünnének kereslet hiányában, mert senki nem menne el megnézni semmi ilyet, mert tudná hogy ezért egy élölény kínok között éli le az életét.
2019. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az ügetőlovak nem élik "kínok között" az életület nagyon jó dolguk van és nem azért fut a versenyen a ló mert fél hogy üldözi valami hanem azért mert győzni akar és nem kínozzák a cirkuszban az állatokat ennyi erővel mindenki kínoz minden állotot amilye van mert ennyi erővel megtanítod leülni a kutyád úgy hogy ő nem akarja a delfines showokon se kínozzák őket és visszaereszteni se tudják őket a tengerbe mert ők az állatparkba születtek ez nem állatkínzás az az állatkínzás ha vered az állatokat vagy pl ez amit a tenesse walker lovakkal csinálnak nem az ügetőverseny
2019. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezt tenni a tenesse walkerekkel... maró anyagokkal kenik a lábukat hogy rossz legyen nekik és felkapkodják a lábuk,rohadt nagy "patkókat" tesznek rájuk és lácokat a patajuk fölé mert "jaj de szépen felemeli a lábát" szegeny lovak állni se tudnak normálisan és verik is őket ha nem akarják azt csinálni amit ezek a "kedves" emberek akarnak tőlük, borzalmas ez... pedig alapból is egy nagyon szép járású ló nem értem miért nem tiltják be ezt is meg a rodeókat is és a hasonló "kedves" emberi szórakozásokat...
2019. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!