Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját vélemény, tapasztalat?...

Saját vélemény, tapasztalat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Budapesten vagy 40km-es vonzáskörzetében keresnék lovam számára ideális, családias hangulatú bértartóhelyet. Feltételeim: Lehetőleg legyen nagy kifutója, vagy legelője. Ősztől-Tavaszig éjjelre boxban és nappal legelőn, vagy karámban történő elhelyezés érdekelne. Tavasztól-őszig félridegtartás nagy legelővel vagy az sem gond, ha éjjelre boxban lenne és nappal kint. Az ára végülis mindegy, de mégsem 100ezres tartásra gondolok, megfizethető legyen, de TÉNYLEG legyen jó helyen a lovam. Nem szeretném, ha egy homokos körkarámban álldogálna egész nap, poshadt szénát eszegetve. A legjobb lenne, ha lenne fedeles lovarda, de nem törvényszerű.
2013. dec. 27. 12:22
 1/3 sac22 ***** válasza:
2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Budapesttől 30 km-re, Piliscséven van a Prosper lk. Hihetetlenül jó, igazi álom lovarda :) Van fedeles, körkarám, díjlovas négyszög, 80x100-as pálya, jártató, 4 ha karám... Ez alapvetően boxos tartás, de minden nap vannak kint a lovak, bármilyen műzlit lehet kérni, vagy pl olyat is, hogy ne szalma, hanem forgács legyen a ló alatt. Jó nagy boxok vannak, öltöző, társalgó, de mégsem sznob hely :) Én sajnos nem tudom ott tartani a lovamat, de oda járunk Szotyori Nagy Kristófhoz edzésre (övé a lovarda) Gyönyörű a terep, a lovászok nagyon jól bánnak a lovakkal stb. Azt hiszem, hogy 70 000 Ft a tartás, de tényleg nagyon megéri, márha nem számít az ár :D Itt a honlap is: [link]

Nyugodtan felhívhatod Kristófot, mindig felveszi :) Ha érdekel részletesebben is, akkor szólj és írok bővebben

2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Most jut eszembe, ha valóban nem számít az ár, akkor nekem is fizethetnéd :DD nagyon szívesen tartanám ott a lovamat :)))
2013. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!