Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat ajánlotok nekem?

Blankica kérdése:

Milyen lovat ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 és fél éve lovagolok. Lovagoltam már makranc nem engedelmes lovon . Nem vagyok profi lovas de már annyira kezdő sem! Szóval tapasztalt lovasok!Kb. olyan 160 cm-es lovak érdekelnének ami megvan ridegben!

#ló #lovas #tapasztalat #kezdő vad #makranc
2013. dec. 9. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát 160 magas és megvan ridegben... ez magába foglalja kb. az összes félvér fajtát. Ne haragudj, de úgy gondolom, hogy aki készen áll a lóvásárlásra, az nem kérdez ilyet.
2013. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyat ajánlok, ami nem az ország másik végén van, amit ki tudsz próbálni és tetszik, utána meg tudod mutatni hozzáértőnek és ő is javasolja. keress a neten, menj el, nézd meg, próbáld ki!


most mi semmit nem tudunk rólad, hogy hol laksz, mennyi pénzed van, milyen idős lovat szeretnél, milyen felépítésű, jellemű, nemű, színű lovak tetszenek, így nem tudunk javasolni.


rideggel kapcsolatban nyilván arra figyelni kell, hogy ha most azonnal akarsz lovat és ridegben lesz tartva, akkor csak olyat vehetsz, ami eddig is ott volt. istállóból ridegbe nyáron lehet átszoktatni. de ezt nyilván te is tudod.

2013. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy Lipicai-t ajánlanék,igen inteligens,okos lovak
2013. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!