Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az normális ha nem figyelek...

Az normális ha nem figyelek és nem fékezek a ló farára rácsúszik a lovaskocsi?

Figyelt kérdés
Szerintem a szerszámozással van gond ahogy néztem de én nem értek hozzá! Egyedül húzta a pónim a kocsit bal oldalt kettes rúddal szóval na és nagyon jól bírt vele de mikor megállt vagy kanyarodott a féket enyhén nyomni kellett a kocsin hogy ne menjen rá!Úgy lett szerszámozva ahogy kell nagyon kényelmes szerszámja van, hátul be lett kötve elől viszont csak a középső rúd végén az a lánc csak a nyaklóba lett beakasztva és a hámon elől a kis izébe nem :D :O ha abba be van nem csúszik rá nem!?

2013. dec. 28. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a szerszámozással van valami, mert nem szabad rácsúsznia. Így ha tolatni kellene neki akkor se igazán tudna. Nézd át hogy minden be van e akasztva, kötve, hátul is rendben van minden? Az istráng nem-e laza vagy stb.
2013. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én nem értek hozzá ezért hozzáértő segítséget kértem ám bár messze nem mentem falun bellül egy embertől de szerintem ott elől volt gond! köszönöm a segítséget! :)
2013. dec. 28. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyakló nem volt eléggé meghúzva.
2013. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!