Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki vett már Bábolnán...

Valaki vett már Bábolnán lovat? A Shagya arab lovakkal mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__5211674-van-it..


Amúgy nagyon szeretem a Shagyákat szerintem nagyon okosak és ügyesek csak kell hozájuk egy értő ember

2014. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Láttam ezt a kérdést, csak arra vagyok kíváncsi, hogy aki Bábolnán vette a Shagyáját, milyen tapasztalatai vannak róla.
2014. jan. 1. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Bábolnáról vett angol telivéreket ismerek. Egyik ilyen, másik olyan. Kettő ahhoz képest, hogy telivér, bamba, lusta, egyáltalán nem menős. Az összes többi gyors és menős, alapvetően jó természetűek voltak.
2014. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy kb mennyi forint körül mozog az áruk, például ha egy 3-4-5 éves kancát vagy heréltet nézünk. (Bábolnai ménesben)
2014. jan. 1. 17:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt nem tudod, kb mennyi lehetett az ára?
2014. jan. 1. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
4-5 éves telivérek 500 ezer forintba kerültek, és szerintem most is ennyi az áruk. Egy esetről tudok, amikor 400 ezerért adtak egyet, de átlagban 500 ezer.
2014. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több,mint 7 éve Shagya Arabot lovagolok. Nagyon jó kis ló, tűzön,vízen átvitt,nyugodt,nem ijedős,nem elrohanós,de szeretnek menni,ált.ban finom női kezet igényelnek. De ettől függetlenül (ritkán) vannak arabos napja amikor képes felszívni magát,hattyú nyakat ereszt és egy helyben táncol,ha nem szaladhat.. Imádom! :D
2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi becsatlakoztunk egy shagya arab paci (Shagya Bábolna)tartásába. Nagy imádom őt. Egyszerűen szeretetreméltó nagyon kedves jószág. Kicsit félős/ilyedős . Nagyon értelmes eszes kis paci.Apukám is beleszeretett nagyon jó természetű bár néha makacskodik.
2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!