Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tapasztalatotok arab pasikkal kapcsolatban akik itt tanulnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha arabbal akarsz kezdeni, akkor megérdemled a sorsod.

Eleve lenéznek minket, mert mocskosak vagyunk, nem szüzek.


Másrészt, nekem ettől több eszem van. Annyi tapasztalatom van, hogy a városomban rengeteg magyar lány szaladgál fekete csadorban, van akinek még a szeme se látszik ki.


Ráadásul az osztálytársam apja arab volt. Nem jöhetett velünk táborba, nem vehetett fel szoknyát, nem hallgathat modern zenét, csak arabot...


De ha elolvasnád a "Fátyol mögött" című könyv triológia valamelyik fejezetét, akkor rájönnél, hogy most készülsz elrontani az életedet.

2013. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen van.

Bár a nyelvet még nem beszéli tökéletesen, de igyekszik megtanulni.

A tanulásban átlagos, a felfogó képessége jó, bár a reál tárgyak jobban érdeklik mégis humán szakra jár.

A vallását gyakorolja, igaz néha fogyaszt alkoholt.

Gondolom ilyenekre voltál kiváncsi :)

2013. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És minek tanulnak?Repülőgép pilótának?Építész mérnöknek?Vasutasnak?Toronyépítőnek?Vegyésznek?


Egyszóval keress inkább egy magyar srácot...

2013. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek egy arab srácot, aki itt tanul. Gyakorolja a vallását, nem hiszik, de valami hihetetlen vicces figura, állandóan poénkodik, rettentő jó humora van. Kiskorában jöttek Magyarországra, szóval ő tökéletesen beszéli a magyart.

Közvetett tapasztalat, hogy egy barátnőmnek van pár éve arab barátja, egész jól megvannak.

Illetve ismerek pár félarabot (egyik szülő arab, másik magyar). Ők többnyire nem gyakorolják a vallást, járnak velünk bulizni, isznak. Jófejek nagyon.

Persze biztos vannak, akik jobban ragaszkodnak a hagyományokhoz és "bűnösként" tekintenek ránk, ahogy fentebb írta valaki, de az itt tanuló fiatalok többségére szerintem nem jellemző.

2013. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

én egyszer beszéltem az újdonsült arab ismerősömmel és jófejnek tűnik egyelőre, egyébként orvostanhallgató.

Épp olvasom a Fátyol mögött c. könyvet, olvastam már a Hercegasszony voltam Teheránban és az Aishát is, szóval egyébként tisztában vagyok a dolgokkal, de nem lehet általánosítani sem

2013. jan. 26. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod kérdező. Én nem vagyok szerencsejátékos típus. Nekem egyre megy az összes.

Én nem reménykedem.


Az elején a pszichopata és OJ Simpson is szépen beszélt a feleségével...

2013. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!