Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hova menjek lovagolni?

Hova menjek lovagolni?

Figyelt kérdés

Ahova jarok lovagolni ott szinte semmit nem fejlodok,mivel a tulaj nem szakkepzett edzo.Talaltunk 2 helyet ahol van lovaglasi lehetoseg.Holnapra el kellene donteni melyikhez menjek lovagolni de en nem tudom melyiket valasszam. :/

Ti melyiket valasztanatok?

1. 50-60 ev koruli,katona volt.6 lova van(3 csiko,3 lo(a legidosebb 15 eves))es szakkepzett edzo.Allitolag tavaly dijugratasban a nemzeti lovardaba versenyzett es 2-3. helyezett lett.De nem ugy nez ki mert ma voltunk nalla es tokre alkoholistanak nezett ki.Hatarozott embernek tunik.Tolunk:7-8 km. 2500Ft-ot ker/ora.

2.30-35 ev koruli. 2 lova van (16 eves mindketto az egyik kanca masik herelt,nagyon nyugodtak).Lovat idomit (fektet,agaskodtat...)Tudasilag perfectnek tunik (mutatta hogy lovagol)kedves,tegezodo szemely.Tolunk: 4-5 km. 2000Ft-ot ker/ora

Ti melyiket valasztanatok?


2014. jan. 1. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne választani? Páros napokon az egyikhez mész, páratlanokon a másikhoz, aztán maj meglátod, melyik milyen...
2014. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek alapján a másodikat.
2014. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azert mert holnap megyek lovagolni mert ezen a heten csak egy idoben ernek es erek ra,es jovohetig meg el kell dontenem vagy pedig mehetek vissza oda ahol nem fejlodok semmit :) azt meg nem szeretnem.
2014. jan. 1. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan, ugyan! Egyik legjobb oktatóm is alkoholista volt. Úgy is volt megállapítva a tarifa, hogy 2000 Ft plusz két doboz sör. Középen volt egy napernyő, az alatt üldögélt a bácsi, előtte egy lavór lábvíz, mellette egy hűtőtáska a sörökkel, és nagy vigyorogva onnan magyarázott. A második-harmadik lovas után már kissé nehezen forgott a nyelve, de bunkó csak azokkal volt, akik nem vittek neki sört. :)
2014. jan. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mm holnapra kell eldontenem melyikhez menjek de jovohetig donthetem el h a valasztott tetszik e es akkor oda jarunk :) tudom bonyolult xd de akkor az 1-2. ? :)

(2. valaszolonak: en is azt valasztanam szivem szerint de nem tudom :/)

2014. jan. 1. 17:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom azzal h esetleg alkoholista hanem azzal h nem tunik annyira profinak.Mert mellette a masik profibbnak tunik :)
2014. jan. 1. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs kérdés, egyértelműen a második. A lovaglás van annyira veszélyes sport, hogy én nem szeretnék egy alkoholistához menni.
2014. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Második!
2014. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem is értem mi a kérdés. a 2. közelebb is van, olcsóbb is és szimpatikusabb neked az ember. gondolom olyan szinten nem vagy (ha azt írod, hogy semmit sem fejlődsz), hogy épp nyáron indulnál van nagy bajnokságon, az erős alapok a legfontosabbak. az meg, hogy állítólag nyert valamit az alkesz könnyen kideríthető, ha tudod a nevét.


mellesleg gyakran a lovas tudás és az oktatás képessége nem jár együtt, szóval simán lehet, hogy két lovas közül a kevésbé ügyes sokkal jobban oktat, jobban magyaráz, türelmesebb, jobban látja a hibáidat.

2014. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1000% hoyg a második
2014. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!