Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyulladt karral menjek lovagol...

Gyulladt karral menjek lovagolni? Sürgős!

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel megbeszéltük hogy holnap elmegyünk az első lovasoktatásunkra, de tegnap reggel óta nem is tudom mozgatni a jobb karomat anélkül hogy ne fájna. Mitől lehet? Előtte való nap fekvőtámaszokat csináltam, de akkor a bal karom mért nem fáj? No meg este kicsit súlyzóztam, és emlékezetem szerint a jobbat jobban megerőltettem. Azért? Nagyon fáj, és szerintem be van gyulladva. De a balnak semmi baja. Nem értem. Mindenképpen ki kell hagynom a holnapot ? Egész napról lenne szó.

13/L


2011. szept. 23. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sima izomláz.

Csak rajtad múlik, mennyire vagy kemény. :)

2011. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem érdemes kihagyni, mert még nagyobb fájdalom, gyulladás lehet belőle. Illetve ha állandóan fáj, akkor az órát sem tudnád élvezni, mert csak a fájdalomra koncentrálnál.

Az még esetleg elképzelhető, hogy elmész, de csak nézőnek (szigorúan).

A karodat pedig kenegesd valamilyen izomlazítóval, vagy pl. Diclophenac, Voltaren géllel.

2011. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. és nem izomláz. volt már a karomban izomlás máskor is és akkor legalább fel tudtam emelni. ez más. most egyáltalán nem megy sem jobbra sem balra sem le sem föl ... :SS mindent a bal kezemmel csinálok :SS
2011. szept. 23. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
krémezd be vastagon és utána kend el rajta a krémet flexel vagy körfürésszel!
2011. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Akkor az már inkább izületi gyulladás, ami nehezebben gyógyul magától. Ha hétfőig nem javul, akkor futás a dokihoz, addig a korábban írt kenőcsökkel kenegesd. A lovaglást most ne erőltesd az egészséged érdekében.
2011. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nézőnek elmehetsz. Ha nem fáj, akkor ülj te is lóra.
2011. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és nyúlbarát, te egy barom vagy :SS
2011. szept. 23. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom de belefér!
2011. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!