Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Farmer nadrágba lehet lovagolni?

Farmer nadrágba lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Nem első alkalommal megyek. Terepre mennyire rossz a farmer nadrág? Mármint, úgy értem, hogy lehet-e benne szorítani,stb.

2014. jan. 4. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Meztelenül is lehet.. de nem túl ajánlott. Amugy a farmer az egyik legrosszabb választás, mert nem rugalmas és ven belül varrása. akkor már inkább melegitő
2014. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kösz.
2014. jan. 4. 17:10
 3/23 anonim ***** válasza:
Én sokat lovagoltam farmerban, semmi bajom nem lett tőle, de azért a lovaglónadrág kényelmesebb, csak nem mindig volt kedvem átöltözni.
2014. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 sac22 ***** válasza:
Lehet, bár szerintem nagyon kényelmetlen.
2014. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
télen ha nagyon beöltözöm én is szoktam. az a baj, hogy ha szűkebb a nadrág akkor elég nehéz felszállni és szorít is, ha meg bővebb, akkor nehezebb a csizmába begyömöszölni a szárát. viszont vastag harisnyával és 2 aláöltöző cicanadrággal már egyáltalán nem zavar a varrás. télen, hosszabb kengyellel terepre teljesen jó. (mondjuk szerintem még nincs olyan hideg, hogy szükséges lenne, ilyenkor én még harisnya + cicanadrág + lovaglónadrág kombinációt hordok)
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én folyton farmerban tolom, ugyanis még nem sikerült lovaglónadrágot beszereznem. Valahogy mindig valami közbejött... 4 éve :D De semmi bajom nincs vele. A varrás sose tört fel, sose szorított, sose akadályozott... Úgyhogy egy lábszárvédővel teljesen megfelel a farmer, akár hosszabb terepre is. De ez csak az én tapasztalatom 8-)
2014. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Autóversenyző sem ül be farmnernadrágba a kocsiba és síelő sem megy mackófelsőbe síelni. Egy lovas ,legalább anynit adjon már ,hogy minimum egy LOVAS nadrág,nem drágább,mint egy farmer és még kényelmesebb is.
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is farmerban lovagolok (mert a környéken nem igazán találni lovaglónadrágot) egyáltalán nem kényelmetlen, legalábbis nekem nem az. De mindig olyanba lovagolok, ami nem 100 % pamut, hanem legalább 2% elasztánt tartalmaz.
2014. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én inkább a lovaglásom minőségére adok, mintsem arra, hogy milyen márkájú a nadrág rajtam.
2014. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne fárasszatok már...szerintetek melyik vérbeli cowboy vesz fel cicanacit?Nevetségesek vagytok. Ja, és Valettánál a pont az utolsó válaszért!
2014. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!