Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen társat a lovamnak?

Milyen társat a lovamnak?

Figyelt kérdés
Bértartásból végre haza tudtam hozni a lovamat de itt sajnos egyedül van amikor én nem foglalkozok vele.Gondoltam már kecskére de nem hiányzik,hogy mindent összerágjon meg mindenhova beugráljon.Pónit keresek falabellát vagy még ilyen kis méretűt.Somogy megye közelében tudtok ilyet?
2014. jan. 5. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

én őt találtam,de szerintem érdemes még körülnézni lovasok.hu-n :)

2014. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

falabellát nem igen fogsz találni, vagy ha mégis, az több százezer forint. miért fontos, hogy nagyon pici legyen? egy nagyon pici sem eszik sokkal kevesebbet, mint egy sima póni, arra meg még akár fel is ültethetsz környék beli gyerekeket.


én ezt találtam, olcsó, kanca, felnőtt:

[link]


van egy ilyen, ez igencsak picike, csak ez csődör

[link]


ez nagyon cuki, pici, olcsó, csak csődör:

[link]


itt több is van:

[link]

2014. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. jan. 5. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Lónak ló a társa mindenképp pónit. Egy shetlandi típusú póni ideális lehet 80-100 cm közöttiek.
2014. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!