Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Porcra és izületre való...

Porcra és izületre való erősítő vitamint tud mondani valaki?

Figyelt kérdés
Kattognak a lovam hátsó lábai. Mozgásban nem gátolja, nem fájlalja, csak kattog. Nemrég került hozzám, fiatal 5 éves herélt. Olvastam, hogy lehet rá kapni táplálékkiegészítőt, vagy valami algás cuccot, de nem találtam semmi ilyesmit. Tud valaki ajánlani valamilyen terméket, amelyiket a lovasüzletekben is lehet kapni, vagy valami hatásos dolgot?
2014. jan. 6. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

minden üzletben mást árulnak, de ezek a szerek elég drágák... ha nem fájlalja meg lehet próbálni először egy sokkal olcsóbb házi praktikát, én próbáltam és bevált!


1 hétig napi 1 zacskó zselatin por, aztán 1 hét szünet. aztán újra 1 hét, majd megint 1 hét szünet, még egy 3. hét és utána pár havonta 1 hét újra, de akkor már nem kell minden 2. hétben. egy fórumon olvastam évekkel ezelőtt, aki beírta annak az orvos ajánlotta.

mikor én térd problémákkal voltam ortopéd orvosnál rákérdeztem és azt mondta nem hülyeség, ugyanis a zselatin sűríti az ízületi folyadékot, jótékony hatású, embernek is ajánlható alternatív gyógymódként.


az én lovam egyik lába is kattog, kipróbáltam és működött, kb a 4. napon abbamaradt a kattogás. aztán a 2. hét után nem csináltam többet, a lovam bértartásban van és nem tudtam megoldani minden nap adni neki, azóta újra kattog, de nem zavarja, de most, hogy eszembe juttattad újra csinálni fogom!


ha ennél komolyabbat szeretnél, akkor kipróbálhatod ezt:

[link]


vagy ezt:


[link]


vagy bármi mást, de ha nem fáj neki akkor szerintem elég a zselatin.

2014. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már nagyobb a baj, és fáj is neki a synocrom injekciót is próbálhatod. ez az ízületi folyadékot pótolja, csak kicsit drága.
2014. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nézz szét : [link]
2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!