Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat válasszak?

Milyen lovat válasszak?

Figyelt kérdés
Már elég jól haladok a lovaglással és szeretnék egy saját lovat ! A neten milliónyi lófajta van ! De még is melyik a nekem való ?! Azt szeretném ha nyugodt,kanca,nagy léptű,gyors,barátságos,tanulékony lenne. Légyszives Segítsetek !

2014. jan. 10. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy elég jól haladsz, ha nem vagy tisztában a fajtákkal. Amíg nem vagy tisztában velük, nem ajánlanám a lóvásárlást. Miért éppen kanca? Én heréltet ajánlanék elsősorban, nem azért, mert ne lenne nyugodt kanca, de több nyugodt heréltet találsz. Miért jössz ide úgy, hogy meg sem adod hány éve lovagolsz, mire kell a ló (hobbi, díjugratás, díjlovaglás, bár az elsőre tippelnék)Nem tudjuk hány cm és hány kg körül vagy, milyen körülmények között tartanád? Mert ha szegényesebb a környezet, egy "igénytelenebb" lovat kell választanod. És szinte a legfontosabb, mennyit tudtok rászánni? Én személy szerint azt javaslom, hogy még bírj ki egy jó évet és ne siesd el a döntést, mert azt a birtokodba kerülő szegény ló fogja bánni. Vegyél lovas könyveket, vagy google-ben keress rá alap dolgokra.
2014. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Furioso North-Star, Kancát vagy Heréltet
2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én most vettem egy nóniuszt. Elég nyugodt, könnyen tanul és nem is drága. nem feltétlen kell neked papíros ló ha csak hobbi. de 25 ezer körül becsippelik és küldik az útlevelet. 250 ezerért vettem. szerintem hobbi lónak pont jó.
2014. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!