Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen lovat válasszak?...

Milyen lovat válasszak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már vagy 4 éve edzek egy Ügető kancát, és mentünk már kisebb-nagyobb ugró versenyeken is, ketten.. Most elérkezett a döntésem,hogy milyen lovat válasszak ?! Az Ügető paci, csakis velem képes métereket ugrani, mással megáll az akadály előtt stb., Szóval a lényeg az, hogy már az Ügető pacival nagyon össze szoktunk, de ugye én Díjugratásra használnám, egyesek szerint nem jó az Ügető fajta Díjugratásra. Vagy őt választhatom vagy egy teljesen idegen lovat pl., egy egy Sportlovat.. A válaszokat előre is köszönöm :)

2013. jún. 21. 14:28
 1/3 A kérdező kommentje:
* Egy Sportlovat
2013. jún. 21. 16:05
 2/3 Mrs.Nobody válasza:
Mekkorát ugratsz az ügetővel, és mekkora a célod? Ez két fontos kérdés. Szerintem a fajta nem számít, csak az, hogy EGYÜTT mire vagytok képesek. Ha nem felel meg a ló képessége, és edzővel se tudjátok fejleszteni, akkor olyan sportlovat válassz aki már valakinek bevált versenyzésre, és nem túl idős. De ez valamilyen szinten személyre szabott. Remélem segítettem;)
2013. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, már megkaptam a lovamat :))
2013. aug. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!