Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megcsinálják a kötőfékemet?

Megcsinálják a kötőfékemet?

Figyelt kérdés

A nagymamám hozta Szauradábiából. Igazi arab kötőfék arab logóra. Nagyon szép, meg használom csak elszakadt. Meg egy-két díszt odakint erősíteni. Lovasboltokban megcsinálják vagy bárhol máshol? (úgy hogy eredeti állapotban legyen)

Nagyon fontos nekem ez a kötőfék. Bármire képes lennék rá, hogy megcsinálják. Sőt még hajlandó vagyok 300-400 km-t utazni is, ha kell.


Értelmes válaszokat, kérlek szépen.


2014. jan. 10. 22:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Telefonról írok és kijavított egy-két dolgot.

Arab LÓRA

ODAERŐSÍTENI

2014. jan. 10. 23:03
 2/6 anonim ***** válasza:

lovasboltban nem hinném, ott nem foglalkoznak javítással. azt nem írtad, hogy miből van. ha bőrből, akkor nyerges megcsinálja, ha valami szövet féléből akkor is lehet találni olyat, aki megjavítja (más nem ügyes varrónő). utazni pedig nem kell, megbízható embert kell találni referenciával és annak akkor el is lehet küldeni postán.


írd meg, hogy miből van és hogy melyik megyében laksz és kerítünk olyat, aki megjavítja! az én nyergesem, aki sok mindent csinált már nekem mindig azt mondja, hogy nincs lehetetlen, szóval ha más nem ő megcsinálja! :)

2014. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bőr.

Csongrád megye

2014. jan. 11. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor nem is kérdés, hogy Ópusztaszerre Cseppentő Attilához vinném. Ő készíti a cseppentő féle nyergeket és biztos szívesen dolgozna egy igazi arab kötőfékkel. Mellesleg ők tenyésztenek itthon akhalokat, szóval ha odamész még szép lovakat is láthatsz. Hívd fel, szinte biztos, hogy meg tudja csinálni!

+36-30-436-1095


itt a weboldaluk is:

[link]

2014. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy akit még kereshetsz Gyifkó Zsolt, ő Kisteleken van.

[link]

2014. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :):-D
2014. jan. 12. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!