Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link] ezt túrázásra karámmunkára illetve rövidebb alkalmakra jó? mert amúgy ugratok azt persze így erre nem szeretném :)

2014. jan. 14. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Bár elég mély ülése van, de nekem is ilyenem volt és nagyon szerettem, kényelmes. Bár gyenge minőségű a bőr, mégis sokkal jobb mint az általános univerzális minösége.
2014. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! és ez igazi bőr?:\ persze gondolom az.. sajnos de tényleg köszi :) csak mert nem is díjlovagolni szeretném mert arra vérmérséklete nem lenne alkalmas a lovamnak :)
2014. jan. 14. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne vegyél gagyit... Én is most vagyok nyeregkeresőben, nálam ez volt a második jelölt: [link]


De ha ugratsz, miért nem inkább ugró- vagy univerzális nyerget nézel?

2014. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mert miért ne vehetnék ilyent úgró nyergem van! használt ki van zárva!
2014. jan. 15. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy nem vehetsz, csak azt, hogy ez egy gyenge minőségű nyereg, de ha neked olyan kell, amihez nem ért még hozzá más s.gge, akkor vegyél ilyet és dobd ki öt év után.
2014. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen és arra még nem gondoltál, hogy valaki öt év után cseréli le hogy majd valakinek jó lesz engem hol érdekel.. gondolkodással?
2014. jan. 15. 20:43
 7/10 A kérdező kommentje:
és elsősorban erről a termékről kértem véleményt nem arról hogy te milyent szeretnél a szar kifejezést meg én úgy gondolom csak az után használd miután a termék két hét aktív használat után lóháton kettészakadt!
2014. jan. 15. 20:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a stübben valami katasztrófa amit linkeltél Valetta.

Annál a linkelt nyereg lényegesen jobb! (Mind két nyergem volt ebből a típusból ami a linken is van, már tapasztaltból tudom :)

Amúgy érdemes használt nyerget venni, nekem szinte az össze onnan van én hibátlan újszerű 2009-es Kieffer München nyerget vettem 27e Ft.-ért. Csak ki kell fogni...

2014. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Használtan ugyanennyiért messze jobb nyergeket veszel, amik sokkal tovább bírják egyrészt, nem 5-6 évig, másfelől ráadásul messze jobb a minőségük is. Amik újonnan kerülnek 20-40 ezrekbe, általában nem a legjobbak, amit linkeltél, az is nagyon szuper, épp csak az élettartama nem a legjobb. Nem ismerem személyesen, ismerősöm használta, azt hiszem, 6 évig, utána kidobta.
2014. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy neked egy nyeregnél normális a cirka öt éves élettartam? Bocsánat! :)

Az ilyen ötvenezres nyergek a nyergek legalsó kategóriája. Ha ilyet szeretnél, vegyél ilyet, nem az én lovamra teszed, szóval pont nem érdekel. Csak azt ne várd, hogy mindenki el legyen ájulva, hogy mennyire szuper, mert nem az. Véleményt kértél és kaptál is, szóval nem tudom mi a probléma.

2014. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!