Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy lovat, de nem tudok ezek közül választani: oldenburgi,hannoveri,kisbéri félvér,gidrán,trakehneni,angol telivér.Melyiknek vannak a legjobb tulajdonságai?Melyik való leginkább kisgyerek mellé?

2014. jan. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kisgyerek mellé egy nyugodt, kb. 10 éves herélt kisbéri a megfelelő választás. sok kisbérin lovagoltam és minden alkalommal meglepődtem, hogy milyen sokoldalúak és hogy mennyire szeretik a gyerekeket. (általánosságban) úgy vettem észre, hogy okosak, érdeklődőek pályán és terepen egyaránt mentem velük. ugratni is lehet ezekkel a lovakkal. nekem csak jó tapasztalatom van velük, de ne felejtsük el, hogy a választás nem csak fajta, hanem egyedfüggő is!
2014. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 19. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
első ló!
2014. jan. 19. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Már eleve rossz a kérdés, nem sorolhatod be felhasználás célja alapján egyik fajtát sem...

Ha van rá lehetőség próbáld ki szakértő segítségével minden fajtából több lovat is és úgy kalkuláljatok.

2014. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fajtától függ.

Nézz ki egy 10-15 éve köröli nyugodt pacit, ami tetszik is, ne fajtára menj rá:)

2014. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!