Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismer valaki jó lovardát Győr...

Ismer valaki jó lovardát Győr közelében?

Figyelt kérdés
Jó alatt a kedves, türelmes, képzett lovasoktatókat, jó tulajdonságokkal rendelkező lovakat (ezt ha nem gond nem részletezem), és családias környezetet értem. Már tanultam lovagolni, de elment a lovasoktatom, és az új nem a legjobb. Előre is köszönöm a váaszokat. :)

2014. jan. 21. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
lovarda van ravazdon, de nem tudom ott tanítanak-e.. Viszont pannonhalmán van lovasoktató. nagyon kiegyensúlyozott agyú kedves lovakkal az oktató is nagyon jó fej szoktak versenyre is menni és tényleg egy nagy család :) elérhetőséget nem tudok adni a neve Lendvai Róbert ha ez segít.. :)
2014. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. jan. 22. 06:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire tudsz lovagolni? Futószár vagy már szabadon is? Először jó a gyirmóti Viktória, de szabadon az alapokat szerintem Nitsmann Jenő tudja a legjobban megtanítani, ő most Győrszemerén van. Én is nála tanultam, akkor jöttem el, amikor versenyezni szerettem volna. A lovunkat átvittük a Viktóriába, ahova külön jár hozzám edző, és a húgom itt tanul futószárazni. Lehet, hogy majd visszavisszük Szemerére osztálybalovagláshoz.
2014. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!