Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valami ötletek hogy miket...

Valami ötletek hogy miket csinálhatnánk a pacimmal? Mivel a talaj sem túl jó valami amit játszhatnánk együtt vagy valami bizalomépítő gyakorlatok vagy hasonlók?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
youtube FSZK
2014. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, milyen pacid van, milyen képzettségi fokon áll, te milyen szinten lovagolsz... Én pl. napok óta - szintén a pocsék talaj miatt- csak lépésben és ügetésben tudok velük dolgozni, de így is remekül megy a munka, hosszahajlítások, combra való engedés, fordulat az eleje körül, fél - és egész felvételek gyakorlása sose árt. Lépésben és ügetésben sem a lábaiknak nem lesz baja, sem el nem esnek, csak ésszel kell dolgozni. Ha terepre ki tudsz menni, az is szuper.
2014. febr. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek terepre, elég sok út járható, egy jó patacipővel még betonra is felmehettek, és ott még sár sem lesz. Én pont ma voltam vagy 3 órát terepen, simán tudtam még vágtázni is, mert egy két helyen jó maradt a talaj.
2014. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát szerintem egész jól megy, mindennap dolgozok vele mindig vagy terepezünk vagy bent a pályán dolgozok vele. Hosszhajlítások stb mennek..:) elég menős paci ilyen agyfárasztó vagy ami érdekes lehet neki olyat akarok vele csinálni. Még ha nem is lovagolni csak ilyen játékos földi játékot vagy munkát, amit remélhetőleg őt is érdekli és lefoglalja ilyenekre vagyok kíváncsi :)
2014. febr. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!