Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten takarításért lehet...

Budapesten takarításért lehet valahol lovagolni?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, jártam 4 évig lovagolni de kb semmit sem tanultam mert mindig új tanár jött hozzám és mindig ugyanazt vettük. Imádom a lovakat, nagyon szeretnék lovagolni de sosem lesz rá pénzünk. Régebben is az iskola vitt ingyenesen, de már onnan elballagtam. Valahol esetleg lehetne úgy lovagolni hogy akár hetente többször kimegyek a lóhoz kitakarítani, megetetni , foglalkozni vele, és mondjuk 1 órát lehet rajta lovagolni 1 héten. Nekem már csak az is nagy örömet okozna ha foglalkozhatok ingyen a lóval, ha netán lovagolni nem is lehet rajta.

2014. febr. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Lovasok.hu-n nézz szét, a munkát kínál kategóriában. Elég gyakran szoktak ilyenek lenni, főleg Pesten.

Egyébként, ha bemész a közeli lovardá(k)ba sokkal jobb képet ad rólad, ha látják, hogy igenis utána mész. :) Egy dolgos kéz pedig mindenhol elkél. :D

2014. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Ezt úgy nevezik hogy munka. El mész lovagolni egy lovardába ott vagy istállóembernek vagy lovasnak aki nap mint nap 5 lovat lelovagol mindet 1 órán keresztül (stb)
2014. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb diákmunkázni és a fizetésedből lovagolni? Ha szerencséd van kifoghatsz egy korrekt helyet, de sok helyen semmibe veszik azokat, akik munkáért lovagolnak. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy érdemben is foglalkoznának veled és valószínűleg lovat sem nagyon válogathatnál, ők meg a jó lovakat a fizetős vendégeknek tartogatják..
2014. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld meg az erdő Lovasparknál! Tudomásom szerint ott van ilyenre lehetőség! Cim: Bp.17. Ker. Erdő utca vége
2014. febr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem különösebben érdekel hogy velem hogy bánnak, az sem hogy milyen lovat kapok, csak agresszív ne legyen. Nekem az a lényeg hogy velük lehessek :) Sajnos az a hely 2 órányira van tőlünk :\ Köszönöm a válaszokat!!
2014. febr. 6. 05:56
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg munkahelyet keresni ahol esetleg olyant mersz kérni hogy lealkudsz az összegből amit kapsz és cserébe lovazol kicsit :)
2014. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen elfogadott gondolat az ötleted, sokan csinálják így. Régebben én is munkáért cserébe lovagoltam. Segítettem a lovásznak az egész istállót kitrágyázni, bealmozni, beszénázni, mire ezzel elkészültünk, jöttek a fizető lovasok. Ha maradt szabad ló, akkor lovagolhattam én is. Utána még kaptam vmi feladatot, pl lepókhálózni az istállót, vagy leszedni a trágyát a legelőkről, stb, és du. 2-kor elengedtek. Nem könnyű munka, de heti 1x, kellő elhivatottsággal simán jó, és a lényeg, hogy lovagolhatsz :)


Pesten is sok lovarda hirdeti h munkáért cserébe lovaglás jár, nézz szét lovasok.hu-n.

2014. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!