Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miket kell előre megvennem a...

Miket kell előre megvennem a lovamnak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mielőtt még vennék egy lovat miket érdemes előre megvenni? azért mert kiszeretném számolni hogy mennyi pénzt tartsak félre. Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 7. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha istállód van és olyan helyed ahol nem ázik jó lenne mondjuk fél évre előre venni szálastakarmányt, illetve amivel almolsz neki! nyalósót, egy két zacskó csemegét mikor barátkozol vele, illetve árpát.. én azt ajánlom mert amikor én a lovaimnak zabot vagy búzát adtam a patájukon nagyon csúnyán látszott, jha meg kicsi kukoricát szoktam nekik adni, hogy télen felszedjenek egy kis zsírt! :) kb ezeket érdemes előre megvenned, meg persze takarító eszközök :))
2014. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 édenkert válasza:
Meg figyelembe kell venni az oltásokat,féregtelenítést,állatorvosi költségeket(ha esetleg baj van),körmölést,patkolást..
2014. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kotofek,vezetoszar,nyeregalatet,pucolocucc,invedok/fasli...
2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat összeszámoltam a végeredmény ha valakit érdekel írjon privibe! mindenkinek ment a zöld ötös :)
2014. febr. 7. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Összefoglalva azokat érdemes megvenni előre, amit nem kell a lóra nézned. Az alátét és ínvédő például szerintem untig ráér, ha a pacc már nálad állomásozik. :)

Viszont, ha már megvan a biztosra kiszemelt ló, le van tesztelve és már vinnéd, akkor nem árt egy takarót venni neki (már ha szállítjátok).

2014. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!