Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sárga lóhoz milyen színű...

Sárga lóhoz milyen színű nyeregalátét illetve kantár illik?

Figyelt kérdés
a lovam kanca

2014. jan. 16. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoztam, hogy az én sárgámra barna cuccot veszek, de már a nyeregnél megállt a tudomány. Ha az fekete, akkor a kantár is legyen az, az alátét meg ami neked tetszik. Én jobb szeretem a feketét.
2014. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárgához a barna annyira nem illik, legalábbis a legtöbb árnyalatához nem - de ez csak az én véleményem. Meg aztán a barnának is vannak világosabb, sötétebb árnyalatai, stb... ÉN fekete cuccokat használok, az alátétem zöld, a tartalék fekete (azt a lóhoz adtál).
2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A minap Facebookon láttam egy pisztáciazöld szettet, szerintem marha jól nézett ki. Volt benne nyeregalátét, ínvédők, valamint fülvédő. Véleményem szerint az jól állna sárga lovon.
2014. jan. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sárgának szerintem gyönyörű a barna felszerelés, de csak akkor, ha szinte beleolvad a lóba, vagy ha világosabb.

Itt egy kép: [link]

Izzasztó meg amilyen tetszik.

2014. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem barna nyertem van és barna kantárom, de szeretnék valamilyenmásik izzasztót mert az is barna,csak más árnyalat. Kantárt is láttam színészet,de nem galoppkantár, hanem batmanos meg ilyesmik. Mondjatok légyszi mesefigurákat, meg ilyesmiket....
2014. jan. 19. 11:00
 6/10 anonim válasza:
a zöld nagyon jól mutat rajta világos is meg a sötét is. fekete, bézs, barna szerintem a kékek is meg a narancssárga
2014. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
barna párti vagyok énis de jól állna még neki kék és talán a piros de sötétebb árnyalatú nem olyan élénk
2014. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sötét kék, és világos kék is, narancssárga (zöld), matt, mogyoró színű, krém színű :)
2014. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A piros és a zöld nagyon jó. Talán a sötétkék is.
2014. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
és még a piros is :)
2014. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!