Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek van lova? Van esetleg...

Kinek van lova? Van esetleg felesleges losoreny/lofarok szorotok? Vagohidrol is jo! Fizetnek erte!

Figyelt kérdés

Eddig egy lovardabol vettem de bezartak es tobbe nincs. Van valaki, akinek esetleg akad felesleges vagy elado?:) kilora vennem! Akar vagohidon dolgozo embertol is jolenne. Szintol fuggetlenul. Annyi keres, hogy kanca farokszor ne legyen (mer azok gyakran lepisilik es attol budos, torekeny).

40 cm hossztol akar 1 meter feletti is tokeletes! Copfba fogva. Szamla adas nemkell, hobbira kell.

Van valaki, aki tud segiteni ezugyben?



#eladó #ló #lófarok #lószőr #lósörény #ló sörény
2014. febr. 10. 21:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hat ez igy a vegen fura volt h minel tobb ertelme van a halalnak annal jobb.. De hat igaz ha mar meghalt nem fog neki kelleni.. (Nem mintha a lovat erdekelné amig el, hogy milyen hosszu a sorenye:D)
2014. febr. 11. 23:44
 12/16 anonim ***** válasza:

Életében érdekli, mert azzal kergeti el a legyeket, egyéb rovarokat. Halálában már kevésbé foglalkoztatja.

Az viszont tény, hogy szerintem ha már meg kell halnia, legyen valami értelme ennek. Szóval ha levágják, és valahol megeszik, stb., az sokkal jobb, mint ha elaltatják, és veszélyes hulladékként elégetik. Nyilván én most az olyan esetről beszélek, amikor mindenképp halál vár rá, mert eltört a lába, vagy bármi, és nem a célzottan vágásra tenyésztett lóról.

2014. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szervusz!

Én sem tudok neked segíteni szőr ügyben, de abban igen, hogy szerintem ne ezen az oldalon keress segítséget!

2-3 hete regisztráltam magam ide, hogy segítséget kérjek, aztán csak kiforgatták a szavaimat, hülyének tituláltak a kommentjeikkel...szerintem írj inkább a PACI.HU-n, vagy más lovas oldalakra, hátha ott több jólelkű egyén van...nem is értem, hogy miért csak negatív írásokkal traktálnak a többiek, miközben halott állat bőrét rakják a lovukra (kantár, nyereg), halott állat bőrébe bújnak (öv, cipő, csizma, hopilet). Nagyon sajnálom a leölt állatokat, de az élet velejárója a halál, a halál pedig sok esetben ételt jelent...(mondom én, aki 27 éve vega :-)... Kívánom, hogy járj szerencsével! és jó munkát az ékszereidhez!

2014. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utcsonak igaza van:d volt mar mas kerdesem es leoltottak stb. Undoritoak az olyanok, legszivesebben tiltanam oket innen.. Nem ertem sok esetlben miert nem a feltett kerdesre valaszolnak.. Ha azt irom, kell kutyaszor, hat nem mindegy minek kell?:D kifizetem es kesz:)
2014. febr. 12. 21:13
 15/16 anonim ***** válasza:

A vágóhidas témához inkább nem reagálnék, sajnos most túl fáradt vagyok és nem tudnám kulturált formában megfogalmazni a véleményemet...

De kérdésedre válaszolva, sajnos nem hiszem, hogy könnyű dolgod lesz, magányszemély a lovának a farkából nem fog ilyen hosszú tincseket levágni.

2014. febr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nézd csak, mit találtam!?!:

[link]

2014. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!