Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért fáj a lovam lába?

Miért fáj a lovam lába?

Figyelt kérdés
Ahova járok lovagolni az egyik lónak fàj a lába.Azt mondják ha bemelegedik neki akkor nem sántít az első jobb lábról van szó.mi lehet a baja ? Soha nem sántított még ennyire. De ez már régóta igy van. Én is tapasztaltam ha bemelegszik a lába akkor elmúlik neki a fájdalom pár kör ügetés után. Vágtatni nem lehet vele.
2014. febr. 15. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kínozzátok azt a szerencsétlen lovat?

"Soha nem sántított még ennyire. De ez már régóta igy van."

Ez azért nem semmi meghatározás, ilyet posztolni szoktak!

Megvárjátok, még össze nem esik? A tulajnak az a célja, hogy a legtöbb pénzt kihozza belőle, mielőtt kimúlik! Vajon a többi állat is így van ott kezelve?

2014. febr. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

talán kérdezd meg a tulajt, hogy mit mondott az orvos. ha már rég óta durván sántít, akkor csak hívott hozzá orvost. ha meg nem, akkor szerintem keress másik lovardát ehelyett az állatkínzó hely helyet...


(ne várd, hogy valaki megmondja, hogy mi baja a lónak, mert ezzel együtt, hogy bemelegszik és akkor jó kb 40 féle lehetőség van, hogy mi baja lehet)

2014. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de egy ló akkor 100%-os, ha mindhárom jármódban tökéletesen használható, tisztán lép.

Vágtázni nem lehet rajta... vajon miért? Mert szerencsétlennek fáj a lába, meg ahogy olvasom már egy ideje fáj neki, hát basszus ne csodálkozz, hogy egyre jobban sántít. Meg gondolom kezdők mennek rajta és az sem tesz neki jót.

Én messzire elkerülném azt a lovardát, ahol sánta lovat adnak a lovas alá. Szívem nem lenne ráülni.

2014. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem is a te lovad miért kérded úgy?
2014. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol is van ez a lovarda? Mi a neve?
2014. febr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta sántít de nem durván most volt neki durva és azért mert nem az én lovam kedvelhetem. A tobbi lonak semmi baja. Ezen meg azert nem lehet vágtázni mert már volt műtve a lába. És nem válaszolgatok ilyen kérdésekre én tettem fel a kèrdést.
2014. febr. 15. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
kedvelheted, de ne mondd, hogy a tied ha nem...
2014. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, lehetetlen így megmondani.De abban egyetértek ha sánta,akkor le kell állítani és orvosnak megmutatni.Ha nem a tied ,úgyse te döntesz,viszont azt mondhatod,hogy nem vagy hajlandó sánta lóra ülni. A tulajdonosé a döntés,de én tuti nem ülnék fel ilyen lóra.... Van sok lovarda, ha más nem keress másikat.
2014. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!