Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvételben kérném a segítséget...

Lóvételben kérném a segítségeteket. Persze csak azét, aki jó szándékkal van felém :-) Vajon van ilyen?

Figyelt kérdés
Elidősödött lovam trónörökösét keresem. Tőle nem szeretnék picit, mert megvannak már a saját bajai (a tulajdonomban pedig csak 3 éve van)...nem ugratni, galoppozni akarok, csak kellemes terepezgetésre keresek...sokféle merész ötleteim vannak, bár ezek még csak ötletek, nem konkrétumok...ami biztos, hogy hidegvérűt (melegvérűből max. Fríz) szeretnék...rengeteg lóval foglalkozó embert megkerestem, de én még több alternatív utat akarok, hogy mikor eljön az idő, tudjam a kérdésemre a tökéletes választ: őt veszem meg...

2014. febr. 19. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Facen pont most árulnak egy sordott csődör csikót, 8 hónapos ha jól emlékszem. Szemrevaló kis lovacska, az biztos! Ha érdekel, elküldöm üzenetben :)
2014. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Belinkelek pár eladó pacit...kíváncsi lennék arra, hogy ti mit gondoltok? Építő jellegű kritikákat szeretnék...

[link]

...oh, mire belinkelném, nem találom...mindjárt keresem a többit...de ez a paci egy igen érdekes...kíváncsi lennék a leírások alapján szerintetek milyen lehet...

2014. febr. 19. 21:28
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]

Itt azt írják, hogy vemhes, és mindkét szülő örök-deres...lehet hogy bután hangzik, de akkor a jövevény is valószínű az lesz? Ha lehet hogy nem biztos, akkor melyik felmenőjétől örökölhet színt igazán?

2014. febr. 19. 22:10
 4/22 A kérdező kommentje:
Balla Rahel! Nagyon kedves vagy! Köszönöm!
2014. febr. 19. 22:11
 5/22 anonim ***** válasza:
51%
Én már nézegettem ezt a pacit, nem olyan célból hogy megvenném gyakran járok ezen az oldalon csak kíváncsiságból.. Én az itthoni viszonyok miatt nem vállalnám be, de persze az is mindenkinél más.. Nálam nem tudna egész nap istállóba lenni hanem kint a kifutón, legelőn.. És ilyen időbe szegénynek úgy csomósodna a "zoknija" illetve én úgy tudom a nagyon magas lovaknak elég gyengus a lába:\ szerintem mondjuk terepen ha vágtáznál vele azért elég kényelmes lenne :) :P és biztos meg is néznének miatta:)) :D nekem tetszik :)
2014. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a 2. packó nekem jobban tetszik :) igaz képek alapján ugye mivel több kép is van, szerintem mutatósabb és elég szépen is mozog. Én a 2. szavaznék+ nem olyan látványos ha esetleg trágyába fekszik és nincs alkalmad lemosni :))
2014. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2014. febr. 19. 22:38
 8/22 A kérdező kommentje:

Imádom azt, ha egy ló jó nagy, erős, magas, széles...oh, azok a nagy fenekek...bár a mostanim egy arab...(ne nevessetek!!!:-D)...ő egy örök darab...valahogy vágókörüli állapotból került hozzám...(ez egy hosszú mese lenne)...de most eljött a vágyak ideje!

Köszi a válaszokat, ÍRJATOK MÉG :-)

2014. febr. 19. 22:41
 9/22 A kérdező kommentje:

Áh, megvan az első linkhez a kép!

[link]

2014. febr. 19. 22:47
 10/22 anonim ***** válasza:
nekem van egy arab félvérem.. nagyon jó apától.. anyja magyar sportló.. kép nélkül könnyen beszélek, de hogy te úgy kiröhögnél ha azt mondanám fél arab :D nagy fenék vastag nyak széles hát.. :D kegyetlen jól tud enni, szerencsére :)
2014. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!