Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék lovak fedezését...

Hol tudnék lovak fedezését megtekinteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy ideje keresek lehetőséget lovak fedezésének megtekintésére, azonban lovas ismerősöm nincs. Felkerestem már néhány fedezőállomást e-mailben, de legtöbb esetben nem kaptam választ. Volna ötletetek? Esetleg tudna valaki segíteni?


Köszönöm!


2014. febr. 23. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk a lovardában egy faszi meg akart dugni egy lovat. Betegek vagytok....
2014. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%

A fedeztetés nem nyilvános dolog. Csak annyian lehetnek ott ahányan tényleg szükségesek. Zavarja a lovakat és balesetveszélyes is. A kedvencem az volt amikor kihozták a kisgyereket a lovardába amikor fedeztetés volt. Meg is mondták nekik hogy talán egy kisgyereknek nem ezt kéne nézni.

Keress fel személyesen egy fedeztető állomást. Ha szerencséd van épp fedeztetnek vagy ha nem néznek hülyének (lássuk be elég érdekes ès nem mindennapi kérés) akkor megmondják mikor menj vissza.

2014. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
lovardában. lovas tanyán.
2014. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdeklődj a közeli lovardákban, tanyákon, aztán, hátha jófejek és megmondják mikor lesz legközelebb fedeztetés, de az is lehet, hogy amint meghallják mit akarsz egy "Hülye, perverz köcsög!" felkiáltással elhajtanak. Ha nem fordulsz meg gyakran lovardákban vagy nincs lovas ismerősöd akkor leginkább csak a videó marad, azzal pedig tele van az internet.


Én járok lovagolni rendszeresen, de igazi fedeztetést még én se láttam, (annyira nem is érdeklődtem utána), pedig van egy fedező mén a lovardában, csak az általában hétköznap délelőtt fedez, mikor nyugi van. De olyat már igen, hogy egy mén csikó egy kancán próbálgatta magát, illetve, hogy egy herélt környékezte meg a kancát.

2015. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kozel tanyan is tudnal erdeklodni"


LOL ugy elkepzeltem amint a kerdezo elmegy a "kozeli tanyara" ahol termeszetesen lovak is vannak es megkerdezi a parasztokat hogy " adj isten jouram, he! Tisztelettel megkerdeznem, hogy megengedne e nekem, a városi nyekenyőnek, hogy vegignezhessem, amint a lovai szerelmeskednek egymassal a gyonyoru naplementeben"


A parasztok valaszat inkabb nem reszleteznem :)))


Amugy Chicolina csinalt errol kerdezo egy eleg reszletes doku filmet, "Nyeregben" cimmel!

2016. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Épeszű ember nem enged téged a lova közelébe. Simán elhinném, hogy vigyorogva lesnéd a kancát, amint megugorja a mén.

Perverz...

2017. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bár szerintem kamu a kérdés.
2017. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, 4 éves kérdés és még mindig kiemeled???

Mondjuk nem csodálom, hogy senki nem enged a lovai közelébe.

Egy profi helyen, ahol hivatalos körülmények között tenyésztenek, biztos nem fognak beengedni csak azért, hogy kiélhesd a perverzióidat.

De azt se gondold, hogy egy tanyán örülnének neki. Egyébként a lovaknak sem kellemes, ha nézőközönség van körülöttük, simán balesetveszélyes lehet. Ne zaklass senkit a hülyeségeddel.

Rengeteg a videó van a neten, nézegesd azokat inkább.

(Egyébként én láttam már nem egyet -na nem nézőként, hanem lovászként voltam jelen- és megnyugtatlak, ha a természet szépségeit akarod látni, akkor vannak ennék szebb dolgok is. Mondjuk kinek mi.)

2018. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!