Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a cinkotai...

Mi a véleményetek a cinkotai lovasudvarról? Milyen szintű az oktatás? Milyenek a lovak? Bármilyen tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés
Díjugratás rajtengedély vizsgát szeretnék tenni. Elméletileg ott lovat is lehet bérelni. Vélemények?
2014. febr. 27. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el. Ha érdekelnek konkrétumok szóljál és privátba leírom.
2014. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, oda járok. Nem az a tipikus ülj fel a lóra azt, csinálj amit akarsz... Tényleg tanítanak, bár ez edzőfüggő szerintem. Lehet lovat bérelni.
2014. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom Horváth József foglalkozik díjugratókkal. Róla mi a véleményed?
2014. febr. 27. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Úgy cirka 7 éve én is hozzájuk akartam járni. A Józsefhez jelentkeztem be telefonon. Odaértem adott időben, átöltöztem a "padláson" és csak vártam és vártam... Találtam valakit, aki mondta, hogy később jön. Szuper. Aztán annyira később jött, hogy végül az egyik tanítványa, egy fiatal lány adta ki a lovat és kezdett oktatni. Azt mondta, elég kemény, kiabálós típus az edző. Már a lovon eldöntöttem, hogy nem fogok oda járni se a stílusa, se a hozzáállása miatt. Nem azt mondom, hogy rossz hely, de én ezt tapasztaltam.
2014. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!