Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Használ valaki hkm polár...

Használ valaki hkm polár fáslit? Jók? Munkára? Link.

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 24. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A polár fásli NEM VALÓ MUNKÁRA!!!! Munkára a munkafáslit találták ki, de azt is csak megfelelő szaktudás mellett szabad használni. Ami minden bizonnyal nincs meg neked, másként nem akarnál polárfáslit munkára használni.

Ha mindenképp muszáj valami a ló lábára, vegyél ínvédőt, azzal kevesebbet ártasz.

2014. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ő nem úgy értette . mert nekem is van munkafáslim és az is polár. mondjuk azt tényleg javaslom hogy nézd meg hogy munkaffásli-e !!!!!!

az attól függ hogy mire mennyit használod ! és szerintem amugy tök mindegy mert mindegyik szinte ugyan olyan. valakinek az jön be valakinek pedig más

2014. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
amugy ez totál munkafáslinak néz ki szerintem
2014. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hanna, a különbség a munkafásli és a istállófásli között az, hogy a munkafásli rugalmas, az istállófásli pedig nem, így az csak melegítő funkciót lát el, illetve alá lehet kenni dolgokat, amire az éppen kezelés alatt álló lónak szüksége van. Ha ez a fásli kombinált fásli, tehát rugalmas polár, akkor jó munkára, ha nem rugalmas, akkor nem sok értelme van feltenni. Emellett az én véleményem az, hogy egészséges, sérülésmentes lábú lóra nem kell fásli.
2014. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
képzeld Gabka van megfelelő szaktudásom!!!! Van már rugalmas polár fásli is, ami ugyanúgy jó munkára! Az érdekelne hogy ez is ilyen fajta e?
2014. márc. 24. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fél szóval sem utalnak rá a leírásban, hogy ez rugalmas fásli lenne.
2014. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!