Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnék lovas kocsit...

Hogy tudnék lovas kocsit elhozni? A lovat nem vihetem oda hogy elhozza. Kb 30 kmre van.

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuvarossal platón esetleg tréleren.
2014. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Tréler ,vagy állj elé és húzd el
2014. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ha már ekkora bunkó vagy, akkor te biztos el tudnád húzni. Megírom a címet hova gyere és megegyezünk!
2014. márc. 26. 05:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy buta kérdés, de miért nem tudod lóval elhúzni? A hátán ülve akár 50 km-t is meg tud tenni egy ló. Lassú, lépős tempóban 10-12 óra. Kicsit gyorsabb tempóban 8-10. Neked 60 km-t kell megtenni vele. Hajnalban elindultok, ott szusszantok egy keveset, hazafele pedig (lámpákkal, fényvisszaverő mellénnyel/szalagokkal felszerelve) gyorsabb tempóban hazahúzza a járművet. 12-14 óra, maximum. Kell előtte pár hét, hogy "bemelegítsd" az útra. Mindjárt itt a tavaszi szünet, szuper kirándulás lehet. Én már voltam 25 és 50 km-es úton, ha van társaságod (legyen!) akkor nem vészes, jó buli. Szedd össze a barátokat/családot, és túrázzatok egyet a hétvégén, te lóval, ők bicóval...csak előtte készítsd fel magad is és a lovat is az útra...
2014. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fölbütykölsz egy vonószemet a kocsirúdra, simán hazahúzhatod egy vonóhorgos kocsival. Csak rendőr ne lássa...

Ha meg parázol, akkor a helyi automentő kisiparos segíthet.

2014. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
neked kell,húzd el te :D
2014. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sanyi26 ***** válasza:
Vagy lószállítóval oda viteted a lovat és haza jössz lovaskocsival. 30 km nem egy őrült nagy távolság (főleg sok lépéssel, kevés ügetéssel), vagy autómentővel haza hozatod a lovaskocsit. Szerintem anyagilag kb. ugyan ott leszel, mert az autó szállítás és a lószállítás sem olcsó mulatság. :)
2014. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy milyen kocsiról van szó, egy kisebb maratonkocsit fel lehet tenni egy sima utánfutóra is, míg egy nagyobb platós kocsihoz autószállító futó kell. Ha van vonóhorgos autótok bérelsz egy megfelelő méretű vontatmányt, ez a legolcsóbb. Ha nincs, akkor szállíttatod, az kicsit zsebbenyúlósabb.
2014. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!