Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elsö lónak milyet?

Elsö lónak milyet?

Figyelt kérdés

1 éve lovagolok,arra gondoltam hogy jövö tavasszal szeretnék saját lovat,akkor márt két ève,hogy lovagolok.heti 2x járnék vele az oktatomhòz,aki nagyon jó nevü.Hozzánk 15 percre lenne egy lovardâban,ahol nappal karámban lenne,este istállóban.Hetente 1-2 nap kivételével kitudnék jàrni hozzá.Apám 400 000ftot adna a lóra,aki olyan 8-14 èves herélt vagy kanca lenne.Meg 100 -150 000ftot a felszerelésekre adna.Ugye fizetné a havi 40e bèrtartàst ès az oltàsokat.

Szerintetek ez îgy menne?Kell patkolni,ha a közelben nincs beton,max egy nagyon kis út a lovardán kîvül?ennyi pênzböl kijönne egy hobbiló és a felszerelés? Mennyibe kerül az,ha az állatorvos megvizsgàlja,hogy egészséges-e?

16/l


2014. márc. 30. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit tennék hozzá, hogy szerintem sokkal jobb így lovat kapni, hogy szabad a nyarad, meg nem dolgozol délután 5-6-ig.

Én felnőtt fejjel vette lovat és rohadt nehéz, mert a hobbim miatt dolgozom sokat és így a hobbimra meg alig jut idő. Sakk, matt! :(

2014. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnàlom,hogy nem marad idöd:(

De köszi a vàlaszt:)

2014. máj. 6. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!