Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsak a lovamnak...

Hogy tanítsak a lovamnak trükköket? Youtube linkek, oldalak is érdekelnek. Bármilyen trükk jó!

Figyelt kérdés
Beteg a lovam, egész nap bezárva kell lennie. Szeretném kicsit hasznosabban eltölteni az időt, mint hogy egész nap fényesre polírozom, mert már enni lehet róla, olyan tiszta. Olyan trükkök érdekelnek, amikhez nem kell sok mozgás (Tehát nem az ágaskodás meg a capriole, hanem amit földről meg lehet teni tanítani boxban, vagy nagyon minimális mozgással.) Ha leírjátok, az is jó, de ha linkeltek olyan oldalakat, videókat ahol leírják, az is.:)
2014. ápr. 1. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tanítsd meg neki azt, hogy öleljen meg. Mármint én ugyanebben a helyzetben vagyok-voltam és ezzel kezdtem. Öleld át az egyik oldalról a nyakát és abban a kezedben, ami a fara felé van tarts valami kaját. Csalogasd oda a fejét, hogy hátulról "átkaroljon" téged. Dícsérd meg aztán sokszor csináld meg vele. Meg olyan is van, a 'puszi', ahhoz tedd a szád közelébe a kaját hogy odanyúljon érte és mond hogy puszi vagy adj valami jelet és akkor kap kaját ha odanyomja a szádhoz az orrát.
2014. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!