Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mire tanítsam be a pónimat?

Mire tanítsam be a pónimat?

Figyelt kérdés
Van egy pónim,korát nem tudom,mivel ugy nyertük,és be szeretném tanítani valamire,de ugy,hogy nem ülök a hátán,mert túl kicsi hozzám.Szerintetek mire tanítsam be és hogy?

2013. nov. 3. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ágaskodni tanidsd Elöl megtartod és erős előrehajtó segítség. Én se tanítottam meg csak egyik ismerősömet kérdeztem meg. Ő még erősebb zablát is rakott a szájába.
2013. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 x) ***** válasza:
Igazából én nem ajánlanám, hogy tapasztalat nélkül hülyeségeket taníts neki, mert könnyen el lehet rontani egy lovat ilyenekkel. Ha mindenképpen trükköket akarsz tanítani neki akkor inkább keress egy hozzáértőt, aki tudja, hogy milyen trükköket szabad csinálni vele, és ezekre hogyan tudod megtanítani. De egyébként fektetés, ültetés, ezeket viszonylag könnyű tanítani.
2013. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt kérdezed, akkor semmire nem fogod tudni megtanítani!!!!Egy javaslat alapján, tudás nélkül nem lehet idomítani!! Inkább add el, olyannak, aki tud vele valamit kezdeni!
2013. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát bocs,de nem fogom eladni...."tapasztal nélkül semmit" és igen...honnan szerezek tapasztalaot ha igy nem probálom meg?Bocsánat h én nem tehetem meg h egy napot ott legyek egy lovardába ....
2013. nov. 4. 14:14
 5/6 x) ***** válasza:
Hát ha az neked tapasztalat, hogy elrontod a lovadat, kezelhetetlen lesz, a közelébe se lehet menni, aztán fél éven belül mehet a vágóba, akkor vágj bele nyugodtan...
2013. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Heló !Én lovasedző vagyok.Én sem ajánlanám otthon a lovak tanítását,csak a legalapvetöbbeket.fekvés,"bologasson pacsi ezek még annyira nem nehezek. tapasztalatot úgy szerezhetsz ha nem sajnálod az időt és kimész egy lovardába.Ezt máshogy nem lehet.Láttam már én is hasonló eseteket "majdén tudom"beállítású embereket.annyira elrontotta a lovát hogy engem hívott hogy fogjam be,mert őt már nem engedte a közelébe.A legfontosabb hogy a lovat sohase bántsd!Ha valamit rosszul csinál akkor összetekert újságpapírral (finoman!!)csaphatsz rá mert az viszonylag kicsit üt de,nagyot csattan.Ha kérdésed van írj
2013. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!