Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hordjak vagy sem?

Hordjak vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy díjlovam amelyen edzésen a pályán sarkantyúval szoktam lovagolni.Most viszon terepre megyek és az edzőm azt mondja vegyek ott is sarkantyút.Nektek erröl mi a véleménytek?

2014. ápr. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

nekünk fogalmunk sincs, hogy miért használod a sarkantyút, gondolom a finomabb csizma segítségek miatt, amire szerintem terepen nincs szükséged. szerintem ne tedd fel, de vidd el magaddal a zsebedben (?).


meg ne bántódj, de én azt nem értem, hogy aki sarkantyúval lovagol azt én magas képzettségi szintre sorolnám, komolyan egy ilyen oldalon kell tanácsot kérned, hogy terepen tegyél-e fel sarkantyút vagy sem?


azt értjük, hogy edzésen sarkantyúval szoktad lovagolni, de terepen hogy szoktad? vagy tán még soha nem voltál a saját lovaddal terepen?

2014. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszadónak bizony nagyon igaza van...
2014. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is díjlovas vagyok és edzésen sarkantyúval lovagolok. Én ha kimegyek terepre akkor nem hordok, mivel a terep a lónak is kikapcsolodásnak kéne lennie. Szerintem fölösleges terepre, legalább ott hagyd békén egy kicsit, megfogja hálálni. Ha az edződ azt mondja, hogy vegyél akkor vedd fel, de ha fölöslegesnek érzed le tudod venni.
2014. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszotokat
2014. ápr. 5. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább az edzőt cseréld le ha ilyet mond..
2014. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lovamat (ő is díjló, lusta, hajtós) ahonnan elhoztam, ott pályán és terepen is sarkantyúval lovagolták, mert ez volt a megszokás. Én nem hordok sarkantyút, de úgy is gond nélkül el tudtam lovagolni, tehát szerintem mindegy.
2014. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!