Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shergarral, a híres neves...

Shergarral, a híres neves versenylóval tulajdonképpen mi történt?

Figyelt kérdés
Apukám mesélte hogy, ellopták, de nem derült ki. Aztán rákerestem és kijött egy csomó cikk, hogy megtalálták, de mind angol. Tudok angolul, de nagyon bonyolult és túl hosszú. Állítólag kitömték, mások azt mondják, hogy elpusztult, miközben ellopták és úgy már nem kérhettek érte pénzt.

#ló #versenyló #Shergar
2014. ápr. 22. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem sikerült megegyezni a váltságdíjban (nem fizettek érte), így valószínűleg elpusztították. Mivel sosem kerültek elő, még a maradványai sem.

Egyébként tudtommal az IRA-t vádolják/vádolták vele, bár nem jelentkezett senki, hogy ők tették.

2014. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy az IRA tette, de akkor most teljesen semmis az ügy? Lezárták, kész, vége?
2014. ápr. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!