Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi lovas filmekről?

Figyelt kérdés

Ruffian, a csodakanca

A menedék (Ostwind)

Fekete szépség

Miért tetszett? Melyik a kedvenc jelenetetek/részetek?

Azért kérdezem mert nekem ezek a kedvenc lovas filmeim, és arra vagyok kíváncsi, hogy a többi lóbolond is szereti-e ezeket a gyönyörű filmeket.



2014. ápr. 22. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A menedék a favorit. Több okból is... leginkább a végén történt események miatt, mert én hasonlót éltem át, de nálam sajnos nem volt Happy End :(
2014. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Elmeséled mi történt?
2014. máj. 19. 04:24
 13/19 anonim válasza:
0%

A menedek cimu bajos kis filmrol

Na végignéztem. 101 perc kín volt. Én esküszöm megpróbáltam komolyan venni ezt a filmet. Tényleg. TÉNYLEG. De nemmen ez egyszerűen röhej. A föszereplő csaj irtó tehetségtelen a történet egy lerágott csont roszvolt a gyerek kuldjuk el a nagyihoz a farmra ... A szomorú résznek csúfolt jelenetnél már szarrá röhögtem magam. Tudom egy érzéketlen bunkó vagyok de ez a film rossz.

2014. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Ja és még valami. Ha nagyon nagyon nagyon szereted a lovakat midnenkeppen nezd meg imadni fogod de ha nincs kulonosebb perverz kenyszered arra hogy lovakat bamulj 100 percen keresztul akkor menekulj. De itt egy tipp tolem teljesen ingyen go to google type HORSE PICTURES es nezz lovakat akar 200 percig. JUHUU
2014. máj. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Volt 1 lovas film amit lattam nem ez a kislany vagyok lovagolni akarok mert ez kajak hanyinger hanem tenyleg meg en is aztmondtam ra hogy ez igen ez JO volt. Hidalgo
2014. máj. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
3 évig lovagoltam egy lovat, felhoztam a nulláról, nem kis szintre. Eladták alólam elég csúnya módon. Az ország másik felére vitték. Mikor beszéltem az új tulajjal, annyit mondott, hogy ez a ló őrült, megy a vágóba... Azóta nem tudom mit lett. ez a rövid verziója a történetnek.
2014. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

War horse (Hadak útján)imádoom 😍

A suttogó nagyon jó még de Ostwind (A menedék) az örök kedvenc 😍😍

2017. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok a Hidalgót is nagyon szeretem 😍
2017. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Igen ezek közül a Ruffian a csoda kanca,

a kedvencem csak a vége olyan szomorú!!

2021. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!