Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas kérdőív/kvíz?

Lovas kérdőív/kvíz?

Figyelt kérdés
olyan kvízre/kérdőívre gondoltam ami segít a nekem legjobban illő lófajt kiválasztásában. Köszönöm előre is :)
2014. ápr. 25. 17:09
 1/6 gergo1998 ***** válasza:
ilyen kvíz sajnos nincs, mert egyedet veszünk és nem fajtát, azonos fajtán belül is eltérhet az egyes lovak viselkedése, ha lovat szeretnél keress fel egy hozzáértőt(pl. egy eddzőt)ő biztos tud segitteni
2014. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a minimum, hogy a leendő lótartó ismeri legalább a Magyarországon, az ő árkategóriájában kapható lófajták általános jellemzőit és emellett belássa, hogy a ló nem gép, nem olvassa a fajtaleírásokat, így azoktól akár teljesen eltérő adottságokkal is rendelkezhet. A fajta tehát az ár és az általános jellemzők miatt lehet érdekes, nem kizárólag az alapján választ az ember lovat magának.
2014. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy lovat veszek......
2014. ápr. 25. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán érdekli nem kell azonnal neki esni ;)

[link]


[link]


De amúgy a Google a barátod :))

2014. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, ezek is marha okosak, akik ezeket a "teszteket" összeállították... az egyik talán képen látott már lovat, a másik meg...


Miért, mi másért kérdezné? Szerintem a legjobb módja a fajták megismerésének, meg a (milyen az álomlovam" álmodozásnak az, ha kinyit az ember egy fajtalexikont és elolvassa. Abban nem lát majd olyan verziókat, hogy Fajtája lehet: "félvér, ősei között lehet őshonos ló és angol telivér", "őshonos vagy félvér", stb.

2014. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék vitatkozni, en is tudom hogy ezeknek a fele hülyeség ( vagy több mint a fele) de lehet tényleg érdekli mert pl egy álmodozó kis 10 éves en is kitöltöttem régen iylen marhaságokat.

Másrészt meg ha tényleg lovat akarna venni az nem a mi dolgunk sajnos olyan világ ez hogy megveszi elrontja a lovat majd megy a vágóba de ez ellen nem tehetünk semmit.

És csak a kérdező tudja miért is kell neki ez, lehet szimplán érdekli

2014. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!