Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmes kvízkérdések?

Filmes kvízkérdések?

Figyelt kérdés
Oscar-díjas már van pár. Kötözgetős, párosítós feladat nekem tetszene. Viccesebb kérdéseknek nagyon örülnék. Nem tudom milyen filmeket választhatok bele, inkább újabbakra gondoltam mert gimnazistáknak készül.

2014. ápr. 9. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen számot játszottak utoljára a Titanicon a zenészek ?
2014. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy színész karaktereit összepárosítani a filmek címével. Esetleg ha nagyon kockák és valamennyire ismerik a szuperhősöket mehet ugyanez az alteregókkal. Pl Ironman = Tony Stark, Peter Parker = Spiderman és stb


Ha van lehetőség zenehallgatásra akkor ismertebb filmzenék lejátszása és megkell mondaniuk melyik filmben volt.


Emellett nyomtathatsz képeket filmes tárgyakról és szintúgy megkell mondaniuk, hogy melyik filmhez vagy nehezítve karakterhez tartozik. pl. Pörgettyű az eredetből, kocsi a visszaajövőbenből stb


Vagy írj körbe egy filmet nagyon bénán vagy csavarosan és próbálják meg kitalálni, hogy melyik az.


Disney dalok szövegének kiegészítése is megér egy próbát, még ha nem is emlékeznek a Lion king összes dalára lemerem fogadni, hogy a HSM-ből még rémlik nekik egy két jelenet :D Igen a fiúknak is :D


Hirtelen ezek jutottak eszembe, remélem segítségedre van :)

2014. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Nem ismerem a megoldókat, egy sulis programra kell csinálnom, amin az egész iskola részt vesz. Papír alapon kéne, tehát a videó, zene kiesett, de képet nyomtathatok rá, az jó ötlet. Eddig az elején van pár teszt jellegű kérdés az Oscar-díjra vonatkozóan. Elkezdtem a párosítgatást, színész-karakter, színész-film, vagy éppen a három egybe. Az a baj, hogy nem tudom nem nehéz-e, nem tudok milyen kérdésekre kérdezzek rá. Gondoltam, hogy a klasszikusokat ismerik, de lehet, hogy inkább a mostani filmek közül kéne.

2014. ápr. 9. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!