Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tudtok a lovakról?

Mit tudtok a lovakról?

Figyelt kérdés

Miért tartanak az emberek lovat?

Mitől van hogy a ló egyik szeme kék a másik pedig barna?

Hol találok infót a lovakról?


2014. ápr. 27. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

KI miért tart lovat ez változó.Hobbi,sport,munka ,vagy csak szimplán háziállatként.


[link]



[link]

2014. ápr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tegnap láttam egy csókaszemű lovat.

Háziállatként nem túl költséges a ló fenntartása?

2014. ápr. 27. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem költségesebb, mint mondjuk motorozni vagy venni egy fél milkás országúti bringát.
2014. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül havonta?(bringám van, legolcsóbb)
2014. ápr. 27. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Eltérő lehet ,attól függ hol tartod. 25-a 100 ezres nagyságrendig vannak bértartások,attól függ mennyire sznob hely. Hozzájön még a patkolás,állatorvos. Ezt megint embere válogatja.
2014. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem betegszik meg, akkor nekem évi max. 100 ezerből kijön...de minden szabadságom alatt is csak neki élek...kaszálok, böngészek stb. Ma is oda voltam gyógynövényeket gyűjteni. Nemsokára teljesen kész az istálló is és az udvara bővítése is...már 3 éve építgetem, e hét elején ástam ki az önitatóhoz a cső helyét :-)

...én nem iszok alkoholt (még üdítőket sem nagyon), nem cigizek és még kávézni sem szoktam...nekem minden káros szenvedélyem a ló.

2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Midig féltem a lovaktól és ők sem igazán szerettek, de ez a ló nagyon barátságos volt (jött még kettő mellé) Adtam neki füvet, most már tudom nem szabad túletetni. (Nekidőlt a drótkerítésnek és úgy tépkedte a kinti füvet:). A gazdák mit szólhatnak ahhoz vajon, ha vadidegenek megállnak a lovaiknál és megsimogatják őket, vagy letépett füvet adnak a lovaknak?

Egész fiatalon ismertem egy két ló fanatikust, de sosem értettem, honnan jön ez a rajongás.

2014. ápr. 29. 10:57
 8/8 anonim válasza:
Az emberek ugy mondd dolgozásra tartanak lovakat pl.a lovak lovaskocsiztatasra is alkalmasak az ilyen pl.majalison meg ilyenek. Azertvan az ahogy te mondod " az egyik szeme kek a masik pedig barna mert val.szinu ugy szuletett a lo h nagyon serult volt a szeme es igy muszemet raktak neki. Infot a Wikipedia ban is talalsz szerintem :)
2014. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!