Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi esélye van?

Mennyi esélye van?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi esélye van egy nem lovas családban felnövő személynek arra,hogy sikeresen szerepeljen lovassportokban (pl.: díjugratás)? Úgy,hogy mellette még később is kezdte a lovaglást. (pl.: 20-25 évesen)

2014. ápr. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván hátrányból indul.

De szerintem a kitartásától, elszántságától, és a tehetségétől függ. Ha mindent megtesz a sikerért, akkor van esély.

2014. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálam senki nem volt lovas ember a családban ,mégis most benne vagyok és belekerültem. De minél fiatalabban kezded,annál tanulékonyabb vagy,de később is meglehet tanulni azért.
2014. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Főleg, hogyha semmi sportmúltad nincsen.

Ha valamit csináltál, és tehetséged is van, akkor talán még a középmezőnyben elbohóckodhatsz.

De mindig és minden versenyen lesz legalább 4-5 úrigyerek, aki 12 éves kora óta űzi már a sportot, mégpedig a legjobb lovakon, és ők fogják elvinni a dobogós helyezéseket.

Sőt, már olyat is láttam, hogy egy tenyésztő benevezte három lovát, és ő maga lovagolta mind a hármat. El is vitte velük az első, a második, és a negyedik helyet. Egyik lábával a dobogó 1-es felén, másikkal a 2-es felén állt, és vigyorgott, mint a vadalma, miközben az arany- és az ezüstérmet a nyakába akasztották. Nem mondom, hogy nem volt benne rengeteg munkája az illetőnek, de azért a többiek játékát elég alaposan elrontotta vele.


De van egy csomó szelídebb lovas ágazat, ahol gyűjthetsz nagyon kellemes élményeket. Pl. tájékozódási túralovaglás.

2014. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!