Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért hordanak a lovas lányok...

Miért hordanak a lovas lányok rombusz kockás térdzokni? Valami hagyomány, vagy csak ez a divat? Azon kívül, amit a lovaglózoknikról már elmondtak az erre vonatkozó kérdéseknél (ne csípja be a kengyelszíjat, stb. )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A lovaglózokninak semmilyen más egyéb funkciója nincs, mint egy normál térdzokninak. Én csak azért hordok térdzokni, hogy ne csússzon ki a nadrágom. Mellesleg egy vékony pamut anyag nem fogja megakadályozni se a kidörzsölődést, se a kengyelszíj általi csípést, nem tartja a bokát, mint pl egy lábszárvédő.


A rombusz minta meg amolyan elegancia a lovasboltok részéről, 99%-ban rombusz mintásokat forgalmaznak.

2014. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
Mert az angoloknál régi divat/hagyomány a rombuszminta, és elég nagy hatással voltak a lovas kultúrára.
2014. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem simán csak tetszik :) a kínaiban volt rombuszmintás meg egyszínű fekete. Vettem ilyet is, meg olyat is, de a mintásat jobb szeretem viselni :)))
2014. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom éppen ilyen mintájúból érkezett egy konténernyi a tuskó áruházba, oszt most ilyen lett nekik, amíg el nem szakad.
2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy lovas boltba bemegy az ember (vagy ahol csak egy két lovas cucc van) és szeretne zoknit venni akk rombusz kockás zoknit. Talál csak a horzèban, nagylovasban vagy akármelyik lovas boltban nem nagyon találhatunk más mintásat. Ha meg vkinek nem tetszik vegyen fel másmilyet!
2014. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az angoloknál régen nagy divat volt ez.Így hát persze ez hozzánk is eljutott,mint minden más :D A magyarok nem képesek egyedi viseletre ;)
2014. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!