Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 5 éves, papírozott lóért...

Egy 5 éves, papírozott lóért sok vagy kevés a 150ezer?

Figyelt kérdés
be van lovagolva, jelenleg gyerekek lovagolják.szerintem egy ilyen lóért kérhetnének többet..
2014. ápr. 28. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gyorsan kell a pénz, lehet, hogy beteg. nézd meg, csak úgy derül ki :)
2014. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem sok. Bár más ha egy póni vagy netán egy nagy ló. Nem feltétlen beteg, a mai pénztelenségben valaki a legalacsonyabb árhoz süllyed hogy kapjon hamar pénzt.
2014. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
teljesen egészséges, nem póni.a gazdája kocsit akar venni és vágóhídra vinné a lovat ahol kapna 130at, ez bele menne a kocsi árába, de mondta hogy 15yért odaadja.nagyon gondolkodom rajta és elmennék megnézni.
2014. ápr. 28. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:

menj el, nézd meg! bármi lehet, akár az, amit írtál, akár az, hogy valójában nem vinné vágóba, csak ezt mondja, hogy hamarabb el tudja adni, akár az is, hogy valami baja van, ami miatt el akarja adni és erre hivatkozik.

láttam én már ennyiért nem egy szép, egészséges lovat, de láttam többért is "selejtet", lehet kipihentetett sántasága, szteroidozott kehessége, lehet, hogy retteg az autóktól, vagy csak pipázva lehet patkolni, bármi lehet, lehet egészséges, sürgősen eladó.

2014. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat nem riszkírozol vele, ha megveszed. Még ha netán be is csap vele és használhatatlan... 130-ért átveszi a vágóhíd, csak 20e-t buksz rajta.

Viszont ha tényleg jó ló ennyiért, akkor hamarosan megjön rá a kupec vevő, úgyhogy ne sokat halogasd, mert elviszik az orrod elől.

2014. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet, hogy kevés, de az is lehet, hogy nem ér meg többet. Amíg nem látod, nem tudod meg.
2014. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért megéri megvenni, mert egy belovagolt papíros lóért jelenleg simán kérik a dupláját, és akkor a belovaglás még hagyhat kívánnivalót.

Szóval próbáld ki, ha jól kijössz vele, akkor hozd el.

Ha meg nem jön be, de egészséges, akkor akár 250-et 300at is kérhetsz érte. Persze ezek csak feltételezések, látni kell a lovat és akkor lehet pontosabbat mondani.

2014. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég olcsó,de lehet van még más oka is.
2014. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ecsemecse ***** válasza:

Próbáld ki, azzal nem veszítesz semmit. Vigyél magaddal egy szakembert is, ha te még nem vagy olyan szinten, ketten együtt már el fogjátok tudni dönteni, hogy megfelelő-e vagy nem. De az ára valóban nem drága, ha tényleg jó, tetszik, akkor vedd meg és örülj, hogy jól jártál. :)


Sajnos én is találkoztam már olyannal, ahol a ló makk egészséges volt, csak a gazdának kellett a pénz, ezért vágóba adta. Ha időben tudtam volna, adtam volna többet is érte, mint amennyit a vágóban kapott, jó ló volt, nyugis, terepbiztos, tündéri szürke kisbéri. Sajnos én lemaradtam róla, ne ess te is ebbe a hibába, legalább próbáld ki, nézd meg, azzal nem veszítesz semmit.

2014. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!