Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Idomító lovastábor, ahol...

Idomító lovastábor, ahol sokat lehet fejlődni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs lehetőségem olyan edzőhöz járni akinél tényleg lehet fejlődni, támaszkodást, ilyeneket megtanulni. Nem tudom, hogy egy hét alatt mennyit lehet fejlődni, de hátha van ilyen. A legtöbb táborban zötyögés van, tudtok olyat, ahol az alap dolgokat tudó lovasnak ilyet tanítanak és lehetőleg nem 70E Ft-ért? Helyileg mindegy.

2014. máj. 4. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A tábor drága, mert egész napos foglalkoztatnak, vagy akár a szállás is benne van az árban. Sokkal sokkal olcsóbban és szakmailag jobban kijössz, ha nem táborba, hanem edzőhöz mész, 5000 Ft/óra körül már lehet találni akár olyat is, aki lovat is biztosít.
2014. máj. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] Én nála érdeklődnék a helyedben.
2014. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon van olyan edző a környéken akihez szívesen elmennék, ezért gondoltam táborra.

Utolsó ez tetszik, árakat nem tudsz? :)

2014. máj. 5. 17:38
 4/4 anonim válasza:
Tordas, Hóka lovarda. Nagyon jó, egy hetes tábor teljes ellátással 35 000Ft. Én is ide járok, kezes lovak, jó oktatók, gyorsan fejlődnek a diákok, a tábor az nagyon jó. Én egy tábor alatt értem el a kezdő szinttől a haladóig. Jól meg van szervezve, tereplovaglás, angol és western lovaglást is csinálunk egy tábor alatt. Napi ötszöri lovaglás, tábortűz, szalonnasütés, szőrén lovaglás, kedves emberek, fasza szállás. És a lovak nagyon szépek, megbízhatóak.
2014. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!