Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet egy lovat angol és...

Lehet egy lovat angol és western stílusban is lovagolni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki úgy lovagolja a lovát, hogy westernben és angolban is és semmi baja lónak.

Szerintetek lehet 2 stílusban?

A lónak baja lehet tőle?



2014. máj. 6. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg valójában nem westernben lovagolja, csak western nyereggel.
2014. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
normálisan nem lehet a 2 stílust egyszerre kérni a lótól, mivel néhány segítség pont ellentétes a két stílusban. szerintem is az van, amit az előző írt, itthon egy vicc ami western címszó alatt folyik, a legtöbb lovat ugyanúgy száron lovagolják, 2 kézzel fogják a szárat, könnyűügetnek, stb.
2014. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Baja talán nem lesz tőle,de a 2 üti egymást és egyik a másik rovására menne. Tök más pl a szárkezelés is.
2014. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. máj. 8. 07:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tesz jót a lónak mert pl a ló test súlya is tök máshol van a két stílusban és egy angol lónak szenvedés a western egy westernnek meg az angol...
2014. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. A lovak nem automaták, hogy kapcsolgatni lehessen őket.
2016. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!