Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy csak a pénz miatt kivisznek terepre egy 4 éves kislányt vezetőszáron?

Figyelt kérdés
Szerintem felelőtlenség és rendkívül balesetveszélyes.
2014. máj. 8. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi idős picik száguldoznak Ausztriában sípályákon, szerintem az veszélyesebb, mint ha egy nyugodt lóra ráültetik, és könnyű terepen (pl. réten, széles erdei úton) megy a gyerek, úgy hogy a lovat futószáron vezetik. Mondjuk húgomat is bosszantotta volna az ha picit egyből terepre vittek volna, mert neki ehhez a futószáras órákat, és osztály órákat végig kellett csinálnia.
2014. máj. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Teljes mértékbe felelőtlenség. Ez botràny. Értesisd hatósàgokat
2014. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

de úgy vezetőszáron, hogy aki vezeti lovon ül, vagy sétál mellette? mert ha sétál, akkor az csak vezetgetés, semmiben sem más, mintha a lovardán belül a pályán sétálna körbe-körbe a porban, azzal szerintem semmi baj, egyik kezével fogja a lovat, a másikkal tudja fogni a gyereket, ha az le akarna csúszni.

lóhátról vezetni viszont ahogy mások is írták veszélyes.

2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már láttam ilyet vezetéklovon vezetve, ráadásul Szilvásváradon. Nem értek vele egyet, ahogy azzal sem, hogy a legtöbb dolog a lovasisskolában az anyagiak miatt történik, nem pedig a lovas fejlődését szolgálja, tehát nincs ebben semmi új.
2014. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lovon ült az is aki vezette. Ráadásul erdőben is mentek.
2014. máj. 8. 10:56
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen képet már 10 éve láttam, meg nem mondom hol, de külföldön készült.

Ha van olyan lovam, melynek hátán fát lehet vágni, és terepen is birka, akkor miért ne?


Én azt sokkal nagyobb felelőtlenségnek tartom, mikor bizonytalan ülésű gyerekeket visznek lépős-ügetős terepre, ahol nagyobb a rizikófaktor.

2014. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak a lovashubeleblanc színvonaláról árulkodik. Csak annak kéne lovasoktatással foglalkoznia ,aki alkalmas rá,ilyenek meg elő is fognak fordulni,amíg lyukas a rosta és mindegyikből lovasoktató lesz ,aki hallotta már nyeríteni a lovat. Nem meglepő,sok ilyen van....
2014. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

az alap kérdést én azért nem értem (hogy "csak a pénz miatt"), mert ahhoz, hogy terepre vezetéken kivigye neki is használnia kell egy lovat, 2 ló megy, és mondjuk akár egy órát, vagy legalább fél órát és mennyit kér el ezért?

3000-et? annyit elkérhet 20 perc futószárazásra is, időben is gyorsabb, csak 1 lovat kell nyergelni és sokkal hamarabb végez. szóval ez miért érné meg a lovardának?

2014. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mert különben nem lovagolt volna. Ha áll a ló az istállóban akkor sem keres. Így esetleg még mozgott is. Gondolom nem volt más dolga aznap a

másik lónak.

2014. máj. 8. 13:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy az "oktató" ezt pénzért csinálja. Bár véleményem szerint ez óriási felelőtlenség, edzőként szakmaiatlannak tartom és mélyen elítélem.

Szülőként pedig nem értem azt a szülőt, aki így vigyáz a gyerekére. Ennyire hülye mégis hogy lehet????

2014. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!