Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Esetleg vélemény?

Esetleg vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nagyon sokan tettek már fel ilyen kérdést,de én is kiváncsi vagyok a véleményetekre,hiszen ebből lehet tanulni nem? :) Szóval,mondanátok véleményt az egyik videómról? :) https://www.youtube.com/watch?v=zeR6M6ZN7mI
2014. máj. 20. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

erről a lóról már tettél fel valamit és akkor is megállapítottuk, hogy a karám felett kihúzott szögesdrót, amin áthajol nagyon gáz... és még mindig ott van.


a ló aranyos, a videó aranyos, te is az vagy, viszont gyakorolj még sokat edzővel, mert 00:53-nál az a vágta katasztrófa, úgy pattogsz, hogy menet közben egy kuglófot be lehetne tolni a feneked alá, a kezed lobog az az esés is olyan, hogy ha ettől leessel akkor gondolom potyogsz sokat... szóval gyakorolj még, attól tartok egyelőre a videó készítés jobban megy, mint a lovaglás.


ja és addig nem kéne ugrani, amíg így ügetsz és vágtázol. ülésbiztonság = 0!

2014. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyosak vagytok, látszik a szeretet, az akarás. De én még visszatennélek futószárra, a Te és a ló érdekében egyaránt :).
2014. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maga a videó tetszik, ami ritkaság. :)


Vagy futószáron kellene még gyakorolni, vagy szabadon, de kengyel nélkül, illetve kengyelben kiállva. Nagyon keményen, magasra kitornázod magad a nyeregből és utána visszaesel. Emelkedj kisebbet és gondolj a ló hátára visszaérkezéskor.


A ló egyébként iskolaló?

2014. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval értek egyet, az ülésed bocsánat, de borzalmas. Ilyen lovaglótudásal nemhogy ugratni, de vágtázni sem kellene. Ez persze nem biztos, hogy a te hibád, sok magát edzőnek mondó embert csak az érdekli hogy maradj fenn a lovon, ilyenekre, hogy ülésbizdonság/helyes szárkezelés szarnak. Keress egy megbízható edzőt és menjetek vissza futószárra, mert ez a lovadnak így nagyon nem jó, és te is jobban tudnád élvezni a lovaglást, még ha most is élvezed. Ne keseredj el, ez csak építő kritika. Ha a videóid zenéje arról szól, hogy "ne sírj, legyél erős, mindig előre, állj fel stb." te is tedd ezt.
2014. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Bár az első kicsit rosszul esett,de részben igaza volt!Azon a részen tényleg nagyon pattogtam,de az régi videó,és a sárga paci nem iskolaló és elég nehéz rajta lovagolni :/ higgyétek el, futószáron is tanulok vágtázni és szabadon is.Ne ítéljetek el,csak mert 1 videómban szörnyű az ülésem.Persze igazad van ezek hasznos tanácsok :) de egyedül a sárga lovon volt ilyen a vágtám.Azóta az edzőm nagyon sokat segített rajta,hogy azon a lovon is szép legyen a vágtám :) járok folyamatosan edzőhöz és még sokat kell tanulnom és ettől a lótól sokat tanulok :) Ezen a lovon inkább a könyitett vágta a kényelmes :) köszönöm a negatív és pozitív kommenteket :) főleg neked utólsó :) mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 22. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!