Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató versenyen voltam és...

Díjugrató versenyen voltam és az akadálynál ledobott a ló, a fejem vertem be, de azóta nagyon fáj, ez ugye nem agyrázkódás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy de. Menj el orvoshoz.
2014. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, akár az is lehet. Menj orvoshoz!
2014. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A versenyen nem vizsgáltak meg a mentősök? Menj el, mindenképpen!
2014. jún. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rajtad kobak? mert hivatalos versenyen kellett,hogy legyen. De miből is kéne megmondani ,hogy agyrázkódás -e? sok orvos van itt tényleg amúgy,csak úgy hemzsegnek a 12 éves gyerekek,akik orvosok,belovaglók,edzők,túravezetők is egyben mint azt tudjuk. Orvos hamarabb megmondja,mint itt a kommentvitézek szerintem :)
2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt kobakom de úgymond nem leesett hanem, na mindegy a lényeg hogy nem védett
2014. jún. 8. 20:16
 6/6 anonim ***** válasza:
41%

Verseny után egyből az ügyeletre/kórházba kellett volna menni. Az is lehet, hogy megrepedt a koponyád, vagy agyrázkódás.

Fejsérüléssel nem viccelünk. Én a helyedben akár most felkeresném az ügyeletet, vagy reggel első dolgod legyen. Arra készülj fel, hogy nem fognak megdicsérni, hogy nem egyből mentél.

2014. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!