Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Tudtok jó lovas PC...

Lovasok! Tudtok jó lovas PC játékokat? Vagy multiplayert?

Figyelt kérdés

Most egy ideig nem lovagolhatok. Szeretném valamivel elütni az időt ezért gondoltam letöltök valami jó játékot vagy multiplayert játszok. Ötletek?


Kizárva:

Howrse, Star Stable online, Star stable Pc játékok



2014. jún. 12. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen mar irni akartam,hogy a Howrseot ne mert trójavírust kaphat tőle a géped.
2014. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ird be googleba,hogy lovas jàtèkok
2014. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De csak sima játékokat ad ki. Nem PC-t vagy multiplayert. Ilyen például az Alicia.
2014. jún. 12. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Goat simulator. Nem sok különbség van a ló meg a kecske között, és élvezetes is a játék! Jött ki kiegészítő hozzá, rengeteg kecske közül lehet választani stb.
2014. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Ride: Equestrian Simulation a kedvencem. De úgy hallottam, hogy a My Horse and Me 2 (Táltos paripám 2) is jó.
2014. jún. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pippa funnel horsez - secret of the ranch nagyon jó! mi még régebben vettük a tescoban, igen a tescoban, és tényleg nagyon jó és hangulatos. nem csak egy sima lovas játék, hanem van benne történet, nyomozás, meg minden :)
2014. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én tudok 3-at azok lennének a:star stable online ,starshine legacy 1-2-3-4 és a táltos paripám 2
2014. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én ajánlom a Let's Ride-t. A táltos paripám 2-vel játszottam de minden unalmas benne, minden olyan gépies, nem lehet vele szórakozni, csakis a feladatot teljesíteni
2014. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alicia Online
2020. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!