Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki esetleg ismeri az...

Valaki esetleg ismeri az alábbi Kisbérieket?

Figyelt kérdés

Valaki ezekről a lovakról valamit???

1352 Lajoskomárom Rakéta-1

3785 Széplak Remény

5668 Rádiháza-3


Kérlek valaki tud valami ne tartsa magába !



#ló #kisbéri félvér #Lajoskomárom Rakéta
2014. jún. 17. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A paci.hu kisbéris topikjában kérdezd meg.
2014. jún. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rakéta: Nálunk van tőle ló, nagyon komolyan adta át a saját génjeit az öreg, külső-belső tulajdonságokban egyaránt. Amúgy a hatvanas évek legjobb ugrólova volt Magyarországon. Az egyik fia jelenleg Tatán fedez.

A Rádiháza-3 is Rakéta vonal szerintem, de sokat nem tudok róla.

Igazából mi az, ami érdekel?

2014. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekel mert a lovam ősei és kiváncsi lennék hogy kik is voltak valójában,milyen képeségüek voltak stb. És hogy milyen kisbérivel lenne érdemes fedeztetnem hogy a jó vonal megmaradjon.
2014. jún. 18. 10:36
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ami nálatok van Lajoskomárom rakéta-1-től paci akkor valószinűleg féltestvére az enyémnek :) 1 képet találtam róla de nem valami kielégítő de mindenhol csak jókat irtak róla azért is keltette fel az érdeklődésem. Az én lovamnál is hozta ezeket ugrásban mint a mágnes úgy megy az akadályra ,öszeszedett ,szép küllemű és kora ellénére nagyon robbanékony és domináns.
2014. jún. 18. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:

:-) Nagyon rendben van a Rakéta vonal, kár, hogy viszonylag kevesen vannak már.

Ha jó pacit akarsz, az Ozora nevűeket is vedd számításba. Ozora Árvácska szuper paci volt, de a most fedező utódai között is van néhány igazán jó. Magam részéről a Széplak vonalat is kedvelem, de ott nem minden egyedet. Széplak Szenátorral vigyáznék. :-) Szikrázó mehet, azok elég jók. Persze ez a saját véleményem, lehet, hogy másnak meg más tetszik...

2014. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen az Ozora vonalat én is néztem meg a Maxim vonalat vagy esetleg egy Trakehneni bár ebből csak egyetlen egy fedezőmént találtam de sajnos nagyon messze van , vagy még nézek esetleg hátha van külföldről sperma. Mert kicsit a temperamentumot szeretném jegelni és a Trakehneni elég nyugodtan tünik :)
2014. jún. 18. 14:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Esetleg még lenne egy kicsit buta kérdésem :

Lovaknál hány ősre visszamenőleg nem egyezhetnek a szülők fedeztetéskor? (Mert ugye pl kutyáknál féltestvért szoktak féltestvérel hogy erősitse a vonalat)

2014. jún. 18. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Trakehnenit hol néztél? Ócsán van egy, aki kisbériben el van fogadva, van szerencsém személyesen ismerni a lovat is, a tulajdonost is, szuper ló, extra mozgással, a tulaj is hozzáértő és kedves csaj. Én épp gondolkodom, hogy lehet fedeztetek a ménnel, ismerem csikókora óta, most már 24 éves, de még versenyzik díjlovaglásban. :-) Gyönyörű csikók vannak utána, arányos, szép fejjel, kiváló mozgással.
2014. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen Ócsán néztem ! El is mentünk megnézni kipróbálni és nagyon tetszett és úgylett volna hogy idén nyáron vele fedeztetünk, de kiderült a pacimról hogy vemhes.....(mindez 2hétel ellés előtt) És tényleg semmit nem lehetett észrevenni sőtt még össze is volt szakadva és mivel mi nem fedezetettük igy nem is gyanakodtunk és az előző tulaj se tudott róla mert ő bértartásba tartotta tehát a lovardába érintkezett egy csődörrel.....Sajnos a csikó elpusztult és a kanca állapota is kritikus volt...Igy csak jövőre esedékes a dolog ha orvos is megerősiti hogy minden okés vele :)
2014. jún. 18. 20:16
 10/10 A kérdező kommentje:
A tulaj közvetlensége is nagyon pozitiv volt, és tényleg a ló is hihetetlenül nyugodt és összeszedett volt kora és neme ellenére . Csikókat is láttam tőle engem is megfogott! És őszintén nem is drágán fedez szerintem , csak sajnos nincs túl közel hozzánk :S
2014. jún. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!