Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megfelelő szinten...

Szerintetek megfelelő szinten állok már az ugratáshoz?

Figyelt kérdés
Először is, tudom, hogy erről az edzőm tudna nyilatkozni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. 15 éves vagyok 5 éve lovagolok, ez idő alatt egyszer sem estem le (pedig volt pár húzós helyzet, de ezeket könnyen kezelem) Mindhárom jármódban biztonságosan (nem rohan, kellően támaszkodik a száron) tudok menni, alap díjlovas feladatok megvannak, ugrattam már 60-70cm akadályokat, jól ment szerintem, de valamiért ez abbamaradt...szóval nem értem. Mit kellene még tudnom? Nem akarok versenyezni, egyszerűen csak imádom az ugrást.

2014. jún. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! ( :

1.Addig nem vagy igazi lovas ameddig nem estél le 7x.:D legalább is nekem mindig ezt tanították.viccelődés nélkül Én legalább 30x vagy többször estem már.de előfordult már olyan is ,hogy lovamról egymás után 3x kiestem egyensúlyomból és leestem.:D vagy pónimról szőrén felszállás közbe.:D egyik oldalon fel másik oldalon le.

2.Lehet edződ nem látta olyan stabílnak az ülésed ,vagy valami és még akar veled kicsit idomítani és utána ugrani.

2014. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írni írhatsz amit akarsz, de ha egy videót felraknál abból több minden kiderülne.

Amúgy ez ügyben az edződ fülét kell rágnod, lehet nem szereti az ugratást.

2014. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mindent olyan tökéletesen csinálnál akkor valószínűleg folytathatnád:) de egy videó tényleg jó lenne...mert így látatlanban elég nehéz erre válaszolni.
2014. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amint lesz időm, rakok fel videót ;)
2014. jún. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!