Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lószállításhoz segítségek?

Lószállításhoz segítségek?

Figyelt kérdés

10 órás az út ahova vinnénk a pacit.

Van kamáslim: Az alá kell valami?

Szénát hova?

Itatni mennyi időnként?

Mozgatni kell-e?

Érdemes maszkot tenni rá hogy nehogy meg ijedjen valamitől?

Érdemes Kikötni?

És takaró is kell rá? (nem lesz melege :O augusztus elején a 40 fokba?

Köszi a válaszokat!

Csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.



2014. jún. 18. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A kamásli alá ha jól tudom nem kell semmi. És igen érdemes kikötni és én mikor szállitottam a lovam akkor időnként megálltunk kiszálltam benéztem minden okés-e vele. Szerintem néha jó ha megálltok és megitatod bár lehet a stressztől nem fog inni-enni de jó ha van előtte széna szénahálóban. Az én lovam nagyon ideges volt az első szállitásnál és nem is evett a szénából de később feloldódott és megette :) Ja és takaró nem kell 40fokba :)
2014. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell alá semmi, elég vastag.

A ló elé kell felkötni a szénahálót.

Egyszer-kétszer a megkínáljátok vízzel, a elég.

Mozgatni nem kell, 10 óra nem olyan sok. Nagyobb kockázat fel-le tenni a lovat, mint amennyire megérné mozgatni.

Maszk nem kell rá.

Ki kell kötni két oldalra, fentre. Amikor leveszitek, akkor először a kötést kioldjátok és azután veszitek le a rudat mögüle.

Takaró nem kell rá, még ha hűvös lesz, akkor sem, csak beleizzadna.

2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!